reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

haloo!!!
wreszcie jestem:-p
maly nie spi od godziny, wiwat dal tez w nocy takze jestem nieprzytomna no ale szczesliwa, ze moge troche poczytac co tam u was-wreszcie bo M i tesciowie spia:eek:nie wiem czy to normalne ale maly jeszcze sam nie chodzi-tzn. zrobi ze 2 kroczki ale potem odrazu siada na dupcie-strasznie sie boi-ale Matti od poczatku byl w tyle:confused2:
dobra kochane ide troche poczytac tylko najpierw malego z kupki przebiore:laugh2:
 
reklama
poczytala co u was ale za wiele nie popisze, bo maly tu syrene mi wlacza:baffled:
za pamieci!!
anulka mozesz mi przeslac na priva ten link co kiedys podawalas do ksiazki jaka mialas robic oskarkowi ze zdjec na roczek? juz sie sama pogubilam gdzie to na forum bylo a na skrzyneczce zawsze bede miala, no i w kwietniu bede w polsce to moze to jakos zalatwie


Dzień doberek:-)

Ja dopiero w domciu niedawno zladowałam :-(ale jutro sobotka takze może pośpię.Musiałam po pracy z Olka do lekarza skoczyć bo nie chce jesc miała tylko 38,3 ale jeszcze nigdy nie miała temp.więc pojechałam, robiła brzydkie kupy i jeczała juz na maksa od 2 dni.Wiedziałam ze zęby ale od wczoraj przestała jadac tylko w nocy butle obciaga więc zajechałam.Potwierdziło sie zęby:baffled:
Nie odpisuje dziewczynki bo padam na pyszczek:baffled:
wsplczuje zabkow olence i tobie-my mielismy akcje tydzien temu-maly mial 40c goraczki i zbijalam mu ja na godzine albo 2 byla masakra-wylam razem z nim no ale po 2 dniach przeszlo:confused2:
aaaa poza tym to Oskar dzis nauczyl sie pokazywac "sroczka kaszke gotowala":-D:-D:-D super mu wychodzi:-D:-D:-D

no i juz fajnie gada moja gadula, na maskotke Erniego (tego z ulicy sezamkowej), ktorego kupilsimy mu na urlopie mowi "eniii", na buty "buti", na telefon "pa,pa" (hmmm, chyba za czesto konczac rozmowe przez koorke mowie pa,pa:-D i teraz telefon to "pa,pa") no i odkad chodzi juz sam to biega, a nie chodzi:-D:-D:-D

buziaki KOchane...

Ps. ALuska, maj piekny miesiac na dzidzie;-):-) ja juz jestem pewna ze Oskar musi miec rodzenstwo:tak::tak::tak::tak:

anulka gratki dla malego za takie osiagniecia-jestem pod wrazeniem-a co do erniego to jestem pod wrazeniem zabawki, sam robi papapa i ma takie plynne ruchy:-D
tzn. ze w polsce tez jest tak?? i co mowi? kurcze bo ja to nie chce malemu kupowac tutaj bo tylko po angielsku nawija a i tak dostal na roczek zabawki co wszystko jest po angielsku:sorry:
no wlasnie i sie wam nie chwalilam co maly dostal:laugh2:
Fisher-Price Infant Toys - Product Details


Developmental Learn & Groove Musical Table

tak wiec teraz chce dla malego cos po polsku, hehehehe!!!:-D


Dzień doberek:-)

czy ja się mam prawo wyspać?chyba nie:baffled:Od 4,30 jestem na nogach:wściekła/y:

Juz pralke mam wstawiona i obiad gotuję:-D

beatka ugotuj tez za mnie bo dzisiaj tesciowka ma WOLNE i musze cos dla malego wykminic:laugh2:
 
A wracając do kapci, mnie nakręciły moje koleżanki na kapcie ze sztywnym zapiętkiem, żeby się nóżki nie wykrzywiały (jedna naoglądała się krzywizn u dzieci koleżanek a druga jest rehabilitantką). Ogólnie mówią, że najlepiej albo na boso albo w kapciach ze sztywnymi zapiętkami. A co wy uważacie na ten temat?
.
tez tak mi mowili rehabilitanci od mojej malej:tak: ogolnie to najlepiej na boso:tak:zadnych pseudo kapci bo nozki powykrzywiaja! jedynie te z sztywnymi pietkami
 
czesc dziewczyny
poczytam wieczorem bo mnie strasznie boli glowa
tylko sie chce pochwalic ze niki od wczoraj stwierdzil ze chodzenia na czworaka to juz nie dla niego i katula sie na 2 nozkach ......super to wyglada no itak go strasznie cieszy
glupie chodzenia a ile radosci
do pozniej
 
reklama
Do góry