reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam Kochane z rana:tak::tak::tak:

Amandzie wczoraj brzusio bardzo bolał tylko nie wiem po czym:-(
Strasznie bidulka płakała i prężyła:-:)-( no i jak tak się prężyła to dużą ilość bączków zaczęła z siebie wydalać, do tego bardzo często robiła wczoraj kopkę ale nie na żadko więc biegunkę wykluczyłam:confused:
Dałam jej espumisan to trochę jej pomogło i była spokojniejsza:-(
Myślę i myślę i nie wiem co było tego przyczyną:-:)-:)-:)-:)-(
Dziewczynki, witam się sprintem.

Chciałam wam powiedzieć że Igi waży 9600 gram. Martwię się :-(
w porównaniu z Wikiem i waszymi pociechami to jest chudzinką.
Misia ostatnio lekarka mi powiedziała że lepiej jak dziecko jest szczuplutkie niż za grube:sorry2: Więc Kochana nie przejmuj się tak wagą bo według mnie ładnie Iguś wazy :tak::sorry2:Może dla tego że tak jest bo dużo sie rusza i szybko spala nagromadzone kalorie i dlatego też mało przybiera albo po prostu taka jego natura:sorry2::sorry2:
Koleżanka z osiedla ma synka z 18 września07 ( i jest zdrowiutki ale drobniutki) chudszy od Amandzi która 9 kilo nawet pewnie nie waży:sorry2:
No ale o tym sie dowiem 26.11 bo idziemy na bilans:sorry2::cool2:
Mam jeszcze pytanko do Was...........jak teraz zasypiają wasze dzieci??
Bo Piter zawsze zasypiał sam. Tzn kładłam go i wychodziłam z pokoju - czasem kilka razy trzeba było wrócić i go położyć bo wstawał ale tak po 5-10 minutach usypiał. a tearz lipa.
kłade go do łóżeczka jak zawsze ale ktoś musi go trzymać za rączkę i jakiś zcas było tak że 3 minuty ii już spał. a teraz potrafi nas tak trzymać za rączkę 30 minut i jeszcze nie zaśnie. i się już wkurzam :baffled:
Dlatego pytam z ciekawości czy kładziecie dzieci i po porstu same zasypiają nie widząc was itp? czy jak ?
Bo ja już czytam ksiązkę "uśnij wreszcie". bo nie mam zamiaru dłużej stać nad nim i trzymać go za paluszek:-p
A tak ładnie mi zawsze usypiał:zawstydzona/y:
Elbra dyplom nie zając nie ucieknie:-p;-):-D

Amandzie od kilku dni (chyba już od 4) usypia tatuś bo ja mam zamiar przestać ją karmić a czasami kończyło sie na tym że usypiała mi przy piersi więc żeby nie wymuszała na mnie podania jej go Przemek ją kładzie spać i idzie mu to doskonale:tak::tak::tak:a robi to taki wkłada ją do łóżeczka cos do niej miłego mówi i wychodzi trochę Amandzia pomarudzi ale potem szybko zasypia:tak::tak::tak::tak:
Także mój chłop ma talent do usypiania :tak::-pdo tego musze sie pochwalić od kąd m. usypia robi tylko jedną pobudke o 3.40:tak::tak::tak:
dzień dobry:-)
Byliśmy na bilansie i szczepieniu:tak:
Ola ma 76,5 cm i waży 10,290:-D
Duża dziewczynka z Oleńki rośnie:tak::tak:;-)
Women ciesze się że zaczęła Ci sie ukłądać:tak::tak::tak: i znalazłaś pożądnego faceta:tak::tak::tak: Tak trzymać:tak::tak::tak: Dużo szczęścia Wam razem życzę :tak::tak:;-):-)
 
reklama
Witam Was wszystkie razem i kazdy z osobna! Przed urodzinkami Colinka mam tyle do roboty, ze slabo sie robi! Jeszcze do tego tesciowa zachorowala i ma chore nerki i watrobe! Mimi, ze za nia nie przepadam to moglaby wyzdrowiec bo popsuje mi urodzinki Colinka, bo ona jest dumna jak jest chora i wszystkim o tym opowiada ze szczegolami!
Poza tym jak czytam ile wazy i mierzy Hania od Lilki to mam podstawy twierdzic, ze mam malego zawodnika sumo! Wczoraj po mierzeniu i wazeniu Colin mierzy 82cm i ma 13,5kg a obwod glowki 49cm! Lekarzy byl w szoku i powiedzial, ze dorze, ze maly zaczal chodzic bo teraz to te zbedne kiloski powinny szybciej spasc! A ja glupia sie dziwilam dlaczego mnie rece bola
Krecik przecież Colinek jest też wysoki i waga jest jak najbardziej proporcjonalna:dry: jak już sobie chodzi to szybko spali nadmiarek:confused::tak::tak:
Julka (16.10)jeszcze nie chodzi i może zacznie za jakieś 2-3 miesiące przy dobrych wiatrach nie stoi też sama bo po prostu sie nie podniesie i nie utrzyma:baffled:
Ostatnio szwagier przystawił ją do wersalki żeby stała ale tak rypnęła o podłoge że aż mi sie jej szkoda zrobiło :baffled::no: ona nie pa siły utrzymać swojej wagi i nie portafi też utrzymać równowagi aż lekarz powiedział im że jest za gruba to
teraz na siłe stawiają ją na nogi i przesuwają żeby nauczyła sie chodzi żeby stracić nadmiar a mogli pomyśleć wcześniej i nie paść jej jak wieprzka:baffled::no::wściekła/y:
 
To ja sie jeszcze pochwale że zostane ciocią:tak::tak::tak:
Jedna z moich koleżanek miała termin na 6 .11 ale dzidzi sie nie śpieszyło i urodzi sie dzis a przynajmniej tak mi sie wydaje :sorry2::tak::tak:
Dostałam od niej smska o 5 rano że już sie zaczeło więc to pewnei kwestia godzin:tak::tak::tak: To już druga dzidzia której zostałąm ciocią :tak: jeszcze tylko chrzestna Amandziuchy zostałą brzuchata:tak::tak::-D
 
witajcie

Misia ja ci szybciutko tylko napisze,ze dziecko na roczek powinno potroic swoja wage urodzeniowa:tak:
Hania wazy 9,150 g,a urodzila sie prawie 3300g,wiec jej waga jest ok,pokazywal mi na bilansie pediatra skale centylowa i Hania byla w normie wiec Igi zapewne tez jest;-)

kochane wczoraj nie dalam rade wejsc,pojechalismy do centrum na zakupy
chcialam troche ciuszkow sobie nakupowac,bo przez 2 lata chodzilam glownie w ciazowych...jednym slowem zakupy z trojka dzieci to meczarnia...tak padnieta to ja dawno nie bylam :no:
postanowilam,ze na nastepne zakupy zarudnie pania na pare godzin do opieki nad dziewczynkami,a na zakupy wezmiemy tylko Gabisia

co do Gabisia to od dzisiaj cala noc przespal w swoim lozeczku :-) jego pobudki na mleczko to 21.00-3.00-7.30 :-):-) cudowne dziecko normalnie :-D

no nic,ide prasowac i szykowac obiad...life heh

Women faceta masz przystojnego :tak: super,ze uklada ci sie w zyciu,no i ze jego rodzina jest tak pozytywnie nastawiona do ciebie i malego :-) poprostu bajka
zycze szczescia :-) nalezy wam sie z Dorim :-)

Sabinka czekamy na opis przyjecia

acha mamuski,napiszcie jakie menu mialyscie na roczek,bo ja tak do konca nie wiem co zrobic:confused:
 
Hehehe, Anineczko ja lubie zaskakiwac dlatego tutaj weszlam! A tak powaznie to tu jest tyle fajnych watkow, na ktorych tez mialabym cos do powiedzenia a nie mam niestety na to czasu! Poza tym wczoraj tez chcialam wiecej napisac ale mezus wrocil z pracy bo w piatki o 13 konczy i , ze tak brzydko powiem, dupa zimna z pisania!

Women, tak sie ciesze, ze w koncu jestes szczesliwa i zycze Ci by wasza milosc potegowala kazdego dnia! Sciskam Cie mocno!!!

Misia, Ty skarbie sie nie powinnas przejmowac! Jestes drobniutka mamuska a i Kuba choc wysoki to do grubaskow nie nalezy dlatego przypuszczam, ze Igi wdal sei w swoich rodzicow a Wiku moze ma wiecej genow po starszym badz dalszym pokoleniu! Widzisz, moj Colin ma teraz nozki jak na beczce prostowane bo taka kluska z niego, ze mu sie nogi pokrzywily! Igiego chociaz to ominie!!!

Lilka, ja tez mam problemy wybrac sioe na zakupy i to tylko z dwojka a co dopiero z trojka??? Szok! Ale pochwal sie pokupowalas sobie cos? Mam nadzije, ze mimo stresu jestes w koncu posiadaczka ciuszkow z oddzialu nie dla przyszlych mam! heheh

Aluska fajnie, ze zostaniesz ciocia, chociaz fajniej by bylo jakbys nam sie pochwalila ze zostaniesz znowu mama! Masz taka sliczna corcie, ze nie zaszkodzi zaludnic swiat takimi podobnymi pieknosciami!!!

Elbra, moj Colin zasypia z butla! Wypija do konca i spi! Ale z ta reka to mam do tej pory tak u Allanka a on ma 2,5 roku! Zasypial tez sam ale odkad jest Colin to nie ma zmiluj sie, matka siedz przy mnie, trzymaj mnie dopoki nie usne!

Sabinka, ciesze sie ze imprezka byla udana, a prezenty sa za pewne takie super,ze sama bys sie chetnie pobawila, co??? Ja tak mam do tej pory, zaleglosci ze swojego dziecinstawa nadrabiam teraz i bawie sie zabawkami dzieci, hehehe
 
Acha Lilka ja na roczek robie 3 rodzaje spagetti! Spagetti pesto- basilikum, bolognese i á la gorgonzola! Po obiadku podam jakies zakaski w postaci salatek czy serow albo cos do chrupania! Grund to sie nie narobic a dac sie wszystkim najesc!!! heheh
A zaczynam tortem i kawka o godzinie 15, 15 listopada bo 13.11 nikt by nie przyszedl bo wszyscy sa zajeci praca!
 
Mam huragan normalnie w domu a byłam po jedna rzecz.A więc nadrobie potem trylko piszę że w realu jakby ktos chciał sa krzesełka uczydełka za 139 zł Olce zakuopiłam za urodzinowa kasę normalnie masakra jak sie cieszy aż łzy mi popłynęły kurka:-D
 
Laseczki helou:-) dalej nie poczytam bo goscie dalej są;-) hehe poprawiny robimy;-)
zdjęcia wkleję potem tak na szybkiego wam wrzucę jak wygladał pokoik i torcik;-) bo reszte fotek roił mój brat i ma mi dopiero wieczorem przysłac:-)
więc proszę bardzo:-):(nie przejmujcie się krzesłami ale to było w trakcie przygotowań;-))
torcik.jpg


pokoj.jpg


pokoj1.jpg


pokoj2.jpg


pokoj3.jpg


Genarlnie imprezka super:-) Kapik dostał zabaweczki:-) i pieniążki;-) i wszystkie naprawe extra:-) m.in dostał:
ORYGINALNY CHICCO SAMOCHODZIK 4 w 1 -- QUATRO (474908349) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE SORTER ŚLIMAK SMAKOSZ KLOCKÓW 71922 (470436044) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher Price Wesoły TELEFON do ciągania (473956031) - Aukcje internetowe Allegro
Zabawki Miki - sklep - Tolo Kasa dziecięca

super lampke na ścianę extra zegar;-) kilka ubranek;-) hehe i już nie pamiętam;-)
do tego dostanie krzesełko uczydełko :-) z reala za 139:-) i chyba tyle:-)
generalnie pełno gratów do domu znów:-)

no to się na chwalilam:-):happy2::-p:-D:cool2:
laseczki ja was bardzo przepraszam że nie odpisuje Wam obiecuje że nadrobie :-( aż mi tak głupio pisać tylko o sobie..:-( ale mam rodziców..teraz przyszedł szwagier i za chwile znajomi i brat z żoną..:-( więc naprawde nie mam czasu:-(

tęsknie za wami.....:-)
wielkie buziaki;-)
 
reklama
Sabinko spoko rozumiemy super miałaś wszystko przygotowane a zabaweczki rewelka i to krzesełko z reala ale naprawdę się opłacało:-D
Teraz wszystkie listopadowe bobasy bedą miały:-D
Ładnie Oleńka waży. Żadne z niej sumo;-):tak:
Jak ja zważe Pitea w końcu to zobaczymy kto tu jest sumo;-)

A dyplom jednak musi poczekać bo nie dam rady w końcu jechać po niego. Pożarłam się w dodatku z moim o tort dla Pitera:sorry2:
jakbyśmy już nie mieli sie o co pokłócić:-D no i skończyło się na tym że się wwydarłam że żadnego roczku nie robię i dupa:-p
Ale oczywiście robię tylko niech nie myśli że mu tak łatwo poszło.:dry:

Boziu chyba mam jakiś szczytowy dzień cyklu albo coś bo normalnie czuje jakbym miała zaraz eksplodować. :dry:


Mam jeszcze pytanko do Was...........jak teraz zasypiają wasze dzieci??
Bo Piter zawsze zasypiał sam. Tzn kładłam go i wychodziłam z pokoju - czasem kilka razy trzeba było wrócić i go położyć bo wstawał ale tak po 5-10 minutach usypiał. a tearz lipa.
kłade go do łóżeczka jak zawsze ale ktoś musi go trzymać za rączkę i jakiś zcas było tak że 3 minuty ii już spał. a teraz potrafi nas tak trzymać za rączkę 30 minut i jeszcze nie zaśnie. i się już wkurzam :baffled:
Dlatego pytam z ciekawości czy kładziecie dzieci i po porstu same zasypiają nie widząc was itp? czy jak ?
Bo ja już czytam ksiązkę "uśnij wreszcie". bo nie mam zamiaru dłużej stać nad nim i trzymać go za paluszek:-p
A tak ładnie mi zawsze usypiał:zawstydzona/y:
Elbra ja tez miałam takie szczytowe dni:-Di żarłam się o wszystko a co tam czasami nam wolno no nie:-D
A z wagą to sie śmiałam nie jest źle bo Ola nie potroiła wagi urodzeniowej z 4100:-)
Ola zasypia teraz sama ale parę dni temu to tak sie darła bo tata ja na rece brał.Tata wyjechał po staremu jest czasami jak marudzi ale wtedy pogłaszcze ja po główce i mówie dobranoc wychodzac ona wie że wredy juz do spanka nalezy iśc ale przedtem miałam jazdę naprawdę z nią:szok:
Ale z drugiej strony to może był taki kolejnyy "etap"rozwoju bo teraz zasypia sama ale budzi suię raz na jedzenie:baffled:Wcześniej od kwietnia spała sama i przesypiała całą noc:tak:Takze teraz to marzenia:shocked2:

Beatko Olcia wcale nie jest sumo z tą wagą.Waga w sam raz ;-)
Mąż doleciał :confused:;-)

Matt nauczył sie robić aaaaa na podłodze jak mu rzuce poduszke on tak ślicznie sie kładzie na niej i robi aaaa.Umie też już wkładać piłeczke do otworu na piłeczki,fontanne rozpracował,wie jak sie wrzuca piłki i naciska guzki.No i chodzi coraz lepiej.Alem się nachwaliła :baffled::-p:sorry2:

.
Anineczko ano nachwaliłas się :-Dale o to chodzi zebyśmy wymieniały sie tymi małymi sukcesami i porażkami:tak:Nie no Matti super:tak::-)
A co do wagi to ok jestem zadowolona a mąż niestety doleciał tzn dobrze że doleciał tylko jakoś ostatnio strasznie mi go brakuje:-(
A kiedy Twój przyjezdza?

Dziewczynki, witam się sprintem.

Chciałam wam powiedzieć że Igi waży 9600 gram. Martwię się :-(
w porównaniu z Wikiem i waszymi pociechami to jest chudzinką.
Misia jaka chudzina?Jak je i robi kupkę a nie ma schorzeń endokrynologicznych to jrest ok:tak:

Amandzie wczoraj brzusio bardzo bolał tylko nie wiem po czym:-(
Strasznie bidulka płakała i prężyła:-:)-( no i jak tak się prężyła to dużą ilość bączków zaczęła z siebie wydalać, do tego bardzo często robiła wczoraj kopkę ale nie na żadko więc biegunkę wykluczyłam:confused:
Dałam jej espumisan to trochę jej pomogło i była spokojniejsza:-(
Myślę i myślę i nie wiem co było tego przyczyną:-:)-:)-:)-:)-(
Biedna Amandzia:-(

dzien dobry
sorry nie mam czasu poczytac
tylko sie pochwale ze niki zrobil swoje pierwsze 5 krokow sam .......ale fajnie !!!!!!
Mirka wow gratki dla Nicolaska pieknie:tak:

jakoś dzisiaj jestem niezorganizowana:dry:jutro jadę z siostrą do Ikea bo obiecałąm jej a nienawidzę w weekendy jeździć bo to horror tyle ludzi jest tam ale musi wymienić kanape na inną i dlatego jedziemy.:angry:No nic przezyje tylko jutro muszę obiad na 2 dni dla Olki ugotować i dla nas bo od poniedziałku praca:-p:happy2:oj zacznie mi się

A jeszcze odnośnie rocznego szczepienie.Teraz odra świnka różyczka i jest refundowana Priorix i Mmr II nie refundowana obydwie dobrej jakosci ale po Mmr sa sporadyczne zaobserwowania różnych rzeczy min drgawek i inne ale juz nie pisze bo sie wystraszycie dlatego rozważcie darmowa szczepionke bo jest niezła mniej złych rzeczy jest po niej statystycznie i za darmo:tak:
Ok to tyle idę na mam talent zaraz
 
Do góry