reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzien dobry
women .....super tak sie ciesze , mam nadzieje ze zaprosisz na slub (ok zart ale trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo )
krecik .....no no to waga ciezka , ale zgubi to .... w koncu zima idzie i trzeba miec troche tluszczyku zeby nie zmarznac
wisienka ......dobrze ze szczesliwie dolecialas
 
reklama
dzień dobry:-)
Byliśmy na bilansie i szczepieniu:tak:
Ola ma 76,5 cm i waży 10,290:-Dtakze do zawodników sumo Colinka i Dorianka dołączamy:-D
Ma takze zmienione mleczko na Karinkowe:-D

Women wspaniałe wieści:tak:
Sabinko no to dzisiaj wyprawiacie prawda?udanej imprezki:tak:
Elbra dyplom nie ucieknie;-):-D

Nie mogłam się od rana zalogować dziwne:dry:wszystko mi wygasło:dry:
 
Dobry wieczor:tak:

POczytalam co u Was, wiedze ze przygotowania do imprez trwaja;-):-) dzieciaczki nam rosna... jak czytam jak ladnie waza i mierza to sobie mysle, ze rok temu to byly takie maluszki... a niektorych jeszcze nie bylo:-p:-D ...ale leci ten czas:shocked2::shocked2:

Women, ciesze sie, ze zajrzalas do nas:tak: Super, ze jest superasnie u Was, ja moge dodac, ze Tomki to fajne chlopaki:-D:-D (ja z moim jestem juz osmy roczek:tak::tak::tak:) i mam nadzieje ze zawsze bedziemy tak sie kochac:tak::tak:
i zycze Wam byscie juz niedlugo mogli byc razem 7 dni w tygodniu:tak::tak: no i to wesele... hmmmm, mam jakas kiecke juz szykowac??;-):-):-)

U nas dzionek zlecial piorunem, troszke na zakupach, chwile u mamy i juz zaraz kapanie...
Oskar znowu placze i nie chce jesc, a wszystko wklada do buzki... wiec obstawiam zabkiiiiiiii... :sorry2::sorry2::sorry2:
poza tym to z kjazdym dniem jest cudniejszy, juz tyle rozumie i robi, ze mnie zachwyca... dzis robil niu, niu paluszkiem:-D:-D
chyba chce miec drugiego babla:-D:-D:-D
 
Laseczki elo:-) my już po urodzinach:-) własnie poszli ostatni goście (poza moimi rodzicami którzy zostają na weekend u nas:-)) było superaśnie Kapik dostał zajebiste prezenty:-) wszystko poopisuje jutro :-) bo ide dalej do winka;-) hehe

buziaki;-)
 
Ja tak na szybcika wpadłam,zebyście nie zapomniały o mnie.
Dalej te testy głupie męcze.

Elbra u nas ze spaniem to już wogóle meksyk.
Młody śpi tylko raz dziennie.Na drugą drzemke za choler nie chce sie skusić.
A dziś to już przegiął bo spa tylko 40 minut w dzień.
No i padł sam o 18:30,położony do łóżeczka zjadł mleko i w kimke.
Obudził się o 20:00 z uśmiechem na gębuli :szok:
Na szczeście usnął...potrzymany za ręke :-D
Wczoraj było gorzej,bo obudził sie o 20:00 (położony o 19:00) i nie spał do 22:30.
W sumie to zasypia trzymany za reke .Max 15 minut i odlatuje,ale w między czasie próbuje wstawać,biegać i robić fikołki w łóżeczku,często musze go przytrzymywać ręką by nie wstawał.
I gdyby nie to,ze zasypia w pokoju z Antkiem to rozprawiłabym się z nim innaczej :evil::cool2:

Krecik Helloo :szok:
A co ty tu robisz? :-D;-):cool2:
Dawno Cię nie było na otwartym :-D
Nooo Collin waży sporo ;-)
Ja myśle,że Matt nie przekracza 11kg.Oby :sorry2:
Beatko Olcia wcale nie jest sumo z tą wagą.Waga w sam raz ;-)
Mąż doleciał :confused:;-)
Sabinko Kapik pewnie był duszą towarzystwa,co?
Niech sie młody chwali prezentami ;-)

Wisienko to jak będziesz nadrabiać to zwróć uwage na mojego posta w sprawie płacenia za wizyty lekarskie.Bo trzeci raz nie będe się powtarzać :-p:-D:-D:-D

Aniulko to co? Kiedy drugi bąbel?

Teraz dzieciaki tak szybko wszystko łapią.Cudowne nie?
Matt nauczył sie robić aaaaa na podłodze jak mu rzuce poduszke on tak ślicznie sie kładzie na niej i robi aaaa.Umie też już wkładać piłeczke do otworu na piłeczki,fontanne rozpracował,wie jak sie wrzuca piłki i naciska guzki.No i chodzi coraz lepiej.Alem się nachwaliła :baffled::-p:sorry2:

Mirka co tak mało?:dry:

Women kurka jakbym swojego byłego widziała :szok:
Takie same oczyska :cool2:
No Gratuluje kochana.

Lece juz bo siedze u mamy w pokoju a ona chce już spać.
Życzonka zaległe złoże jutro:zawstydzona/y::sorry2:

Buziaki.
 
Dziewczynki, witam się sprintem.

Chciałam wam powiedzieć że Igi waży 9600 gram. Martwię się :-(
w porównaniu z Wikiem i waszymi pociechami to jest chudzinką.
 
reklama
Do góry