reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
nooo:-) piękne są Beatko mi tez się zarąbiscie podobają z rainforestu...:-) ale Dawid powiedział ze jak jeszcze jedną rzecz kupie to mnie zastrzeli:-) hehe a wcale dużo nie kupuje nie wiem o co mu chodzi...hehe:-)
 
Beatko on ma oprócz pracyy swoją firmę:-( jest programistą...no i trzeba na opłaty zarobić których nie jest mało:-) a ze czas go goni to siedzi i pisze jakiś debilny program:-) więc o 16 przychodzi z pracy a o 19.30 idzie do 2..ehhh:-(
 
nooo:-) piękne są Beatko mi tez się zarąbiscie podobają z rainforestu...:-) ale Dawid powiedział ze jak jeszcze jedną rzecz kupie to mnie zastrzeli:-) hehe a wcale dużo nie kupuje nie wiem o co mu chodzi...hehe:-)
Sabinko mój juz nic nie mówi tylko powiedział ze niepotrzebne mam sprzedać bo nie chce widzieć 3 wózków po powrocie:dry:ja też nie wiem o co mu chodzi:-)
 
Co do zakupów to widziałam jeszcze fajny bujaczek FP do 18 kg za 135 zł tez nie az tak drogo tylko pytanie czy Ola nie jest za duza już na niego bo jak zacznie raczkowanie lub chodzenie to w nosie bedzie miała lezenie
 
reklama
wiesz jak jest z kasą w swojej firmie raz jest raz jej nie ma:-) szczególnie w takim zawodzie..
dlatego nie może zostawic pracy i utrzymywac sie tylko z firmy bo bywa różnie...

no i mam nadzieje że wkleisz foty jutro:-) mojej synowej no i Ciebie w nowej fryzurce:-)
ja ide ok. 20 sierpnia bo 23 mam wesele to prawie bedzie:-)
 
Do góry