reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Elbra spoko przynajmniej Piter nie budzi sie w nocy jak Kapik:-)
bo ten to z 4-5 razy sie przebudza...zresztą od 19.30 do teraz juz 2 razy u neigo byłam !! wrrrr

Kochana i tu się mylisz:-p
Ta nocka była okropna. Non stop się budził ręce wsadzał do buzi i coś burczał. I tak na przemian z płaczem. Tak myślę że albo to ząbki albo ten upał:baffled:
Mam nadzieję, że po tych wieczornych przebojach dzisiejsza nocka już bedzie git.:tak:

Muszę w końcu luknąć do dentysty bo mnie co drugi dzień ząb boli:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ano jestem dziewczyny:-)

Jeju ci moi spia chwila wytchnienia
Sabinko mam juz pełną aktywację takze szalałam na allegro ale nic ciekawego patrzałam na foteliki bebe confort ale ceny szok
Elbra Bira a ja nocnika nie mam jeszcze:sorry2:
 
Elbra kapik tez ma akcje gryzienia rąk....;/ ajak sobie czymś mocniej przyciśnie dziąsełka to taki płacz smutny:-( bidulek:-(

Mój teraz jak zasypia to tak ze 2 ostatnie dni to cuda w łóżeczk uwyprawia. Wstaje sam na nnogi, albo siada albo na brzuszek się kładzie. Wariuje chyba ze szczęścia że nauczył się sam w łózeczk ustać i sam siadać:dry:



Dobra spadam w kimono.
Ciao lejdis
 
No Elbra to Piotruś cyrkowiec a moja guła leń tylko się przewraca do siadania sama ale z pozycji półleżcej ja też podarzę chyba śladem Elbry
 
No właśnie Sabinko ten oglądałam fajnie wykonany ale cena zbyt duża naewt myslałam że jakiś używany kupię ale jakoś nie chcę bo fotelik to jednak chyba nowy trzeba
 
reklama
Do góry