reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ladina a co to jest ten jeczmien??bo w kaciku oka mam wlasnie jakis ''syfek'' ktory boli
ja wczoraj za rada zrobilam sobie zimny oklad z lodu i wg mojej pielegniarki to ze tak bardzo sie stan od wczoraj pogorszyl jest zwiazane z tymz e sie doprawilam tym zimnym okladem,ze jakies bakterie wywoalalam czy cos :eek::shocked2::dry::no:
achhh
 
reklama
Lilka jeczmien to chyba potoczna nazwa, nie wiem jak na to lekarze mowia:no: Ale wlasnie robi sie taki guzek na powiece , pamietam, ze moj brat jakas masc musial wpuszczac do oka jak mu sie to zrobilo. Nie martw, najwyzej bedziesz w okularch przeciwslonecznych chodzic:cool2::-p
 
kurka czytam o tym jeczmieniu na google i niby mam cos innego,bo nic mi sie nie robi takiego co by mialo zaraz samo peknac
niby jeczmien sam mija po ok. 2 tygodniach!!:szok::szok::szok:

a okulary juz musze nosic...bo slonce mocno siweci a ja łzawie przez to bardziej i patrzec nie moge:sorry:
 
Liluś mnie też się wydaje, że to jęczmień. Wiem, że to dość nie higieniczne ale smaruj to oko swoja sliną. Odkąd pamietam jak się komuś tak robiło to wszyscy tak smarowali. Mnie też się kiedyś to zrobiło więc wycierałam swoją śliną. Zawsze można spróbować nawet jakby nie pomoglo.
 
witajcie

ja nie jestem w stanie pisac..brak weny i checi przez brak jednego oka...niestety przez noc opuchlo mi tak bardzo ze w sumie oka nei widac...:-(
moj zwalnia sie z pracy i jedziemy do przychodni zemna
dzwonilam do znajomej pielegniarki i mnie specjalnie nie pocieszyla....buuu

a jutro znajomi do nas przylatuja a ja wygladam jak nei wypal :-:)-:)-(
Lilka biedna jesteś tylko maść z antybiotykiem i kropelki pomogą ale ponieważ jesteś w ciaży to musi lekarz przepisać

U nas też barowa pogoda a my zaraz po szczepieniu na działkę jedziemy ale jutro ma być ponoć ładnie:dry:
Mirka oj wiem co to pakowanie dziecka masakra

Ale mnie głowa napiernicza boziu
 
reklama
Do góry