reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzień dobry..
Karina bidulko... i Ty i Szymuś..ehhh a tak wogóle mam sentyment do imienia Szymuś hehe mam super kumpla Szymusia:-)

co do ząbków to jak prawie miesiąc temu byłam na wizycie u pediatry to mówił że mu idą bo ma spóchnięte dziąsełka i widoczne gdzie niegdzie białe kreseczki..i co do teraz się nie wykluły i jeszcze pewnie troche im zejdzie:-) wieć u jednych wychodzą szybko u innych kilka miesięcy nawet..śłini się na maxa..ręce ciągle w buzi...no ale ... zębów brak:D
 
reklama
Cześć Kobitki:tak:

Ale miałam do d..y nockę:-( Amanda budziła się co godzinę i strasznie marudziła :crazy: aż w końcu na dobre obudziła się o 5.10:szok: i do tej pory nie chce mi zasnąć:baffled: ......ach te ząbki:no::baffled:....
 
dziękuję Aluśka:-) hihi
nudziło mi się bo Kapik spał:-)
nie mam do pracy nic:-) wiec wymyślam:-) hihi...
Biedna Amandzia...i biedni rodzice tak się budzić..
mój Kapik już wrócił do nromy czyli pobudka o 2:-) hihih jednak jednorazowy incydent był że przespał całą nockę:-)
 
Hej
No i w koncu sie wyspalam :-D
A to dlatego,ze juz po 22:00 poszlismy spac.Tak na wszelki wypadek jakby mojemu diabelkowi zachcialo sie walczyc z nami w nocy.
Mlody obudzil sie o 23:30 i 2:30 ale zjadl troszke i dalej w kimke.
Ufff.....
A to mozliwe,ze dlatego bo dostal caly zestaw:
-Viburcol
-Calpol
-Calgel

Widze,ta dwojeczke pod dziaselkiem czyli mamy nagorsze dni przed soba.

Dzis kupimy monitor oddechu
http://www.argos.ie/webapp/wcs/stor...monitors&categoryId=1500013166&clickfrom=name
 
Czesc
U nas na szczęście noce bez zmian,młody ładnie śpi.
Współczuję wszystkim mamą które przechodzą ząbkowanie.
Mój młody od jakiś 2 miesięcy ślini sie potwornie,jak zapakuję sobie piąstkę to tak nią szoruję sobie po dziąsłach ze czasem aż do płaczu dochodzi,ale zubów nie widać,zresztą nie sprawdzałam ani łyżeczką ani szpatułką.
Wyjdzie to wyjdzie.

U nas za oknem zima w pełni,własnie przez pol godzin napadało tyle śniegu,ze szok.
Młody siedzi sobie w huśtawce i zapatrzony jak w obraz,patrzy jak sobie śnieżyk pruszy.
No coż dziś chyba nic innego nie pozostaje jak sens filmowy,gorąca herbata i jakies smakołyki.


 
reklama
ja sie powiesze:-(

Wczoraj Adas był na szczepieniu przeciw zołtaczce i wazy juz kloc 8250g ale to dobra wiadomosc...lekarka cos tam wyczuła wiec zeby ida...ale to tez jest niezłe
ale w swiata byli u mnie moi rodzice i moja mama dostała wysypki myslelismy ze to jakies uczulenie bo ona taka alergiczna ale dzis poszła do lekarza i co sie okazała ze 60letnia baba dostała rozyczki:no: no a ze miała z nami kontakt wiec teraz czekamy
Adas nie idzie na cwiczenia bo jego rehabilitantka jest w ciazy i chce miac czyste sumienie bo jak dzwoniłam to powiedziała ze jest szczepiona ale sami wiecie ze lepiej dmuchac na zimnie...w sobote miałam robic imprezke urodz ale moja kumpela tez w ciazy długo oczekiewanej i napewno nie przyjdzie wiec juz nic nie planuje wiec albo imprezke przekładamy za dwa tyg albo juz sama nie wiem...wiecie najgorsze takie czekanie...no a ja nadomiar złego nie byłam szczepiona na rozyczke wiec moge dostac
 
Do góry