reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
ciekawe czy to prawda, ze jak sie je slodycze to dziewczynka a jak kwasne to chlopak?? :dry::confused:

eee to sie nie sprawdza
no u mnie w kazdym razie bo ja i kwasne lubie (zapraszam na ogorkowa ;-) ) i jestem słodka dupka

z Milena to siedziałam i potrafiłam na przemian jesc ogora z jakims ciastem :-p:-p

teraz przyłapałam sie ze jadłam ogora i czekoladke na zmiane :-D:-D

mnie tylko ciekawi czy moja intuicja i tym razem sie nie pomyli :-)

5 czerwca mam usg.......juz z tatusiem,by zobaczył malenstwo :-)
moze pokaze nam co tam jest miedzy nozkami ;-)
 
A jak u was z zachciewajkami?Macie jakies?Jakie?
Milego dnia wszystkim zycze!!!


truskawki
lody
i ogorkowa :-D:tak::tak::cool2:

a jednego dnia mialam jak ty na....sałatke warzywna
na szczescie mam sklep pod blokiem i tam oni sami robia i sobie kupiłam mniammmm choc polowe mi Mila zjadła :-D
 
no i dzieki moim zachciewajka w ciagu miesiaca mam +2,4 kg :szok::cool2::cool2:
ale ze schudłam na poczatku to w zasadzie mam dopiero +1kg....ale i tak mnie to nie pociesza :baffled:
 
heeeeeeej...

chodzilam 9 lat temu na prawko to wszedzie nauki jazdy widzialam, teraz jestem w ciazy i wszedzie brzuchole widze :-D


hahahaaa dobre :-D:-D
ale cos w tym jest
jak byłam z Mili w ciazy to kobiete z lekko zaokraglonym brzuszkiem potrafiłam wyczaic
i zawartosc wozkow ratem zaczeła mnie interesowac :-D

ostatnio z Milena byłysmy na miescie i szła sobie dziewczyna z big juz brzuszkiem i tak wpatrywała sie w Milene ze hoho
od razu sobie przypomniałam ze tez tak mialam :-D:-D
 
ja kupuje truskawki juz nasze polskie
wczoraj dałam za 1kg 17 zł
dzis cos ponad 13zł :-)

do tego bita smietana w spreyu i jechane mniamm :-)

a lody na poczatku tylko wodne
teraz juz rozki
smaki..owocowe za ktorymi nigdy nie przepadałam :-D
 
reklama
Hej:-)

Dzieki dziewczyny, chyba faktycznie pojde do ginekologa pracujacego w szpitalu, zawsze to komfort psychiczny, jak juz do tego szpitala trafie na porodowke... Ale chyba nie zrezygnuje z mojej ginekolog - bede chodzic do dwoch:-D ...o czym lojalnie swoja ginekolog poinformuje...


Matyldaa witam Cie serdecznie:-)

...Lilka ale mi smaka naroblas z tymi truskawkami... moze w Jeleniej juz tez beda... Jutro wybiore sie na rynek w poszukiwaniu polskich truskawek... mniam...:-)

Larvunia ja tez jeszcze nic nie kupowalam maluszkowi... choc mam ochote, ale jeszcze troszke poczekam, poki co nie moge sie doczekac jak skonczymy adaptacje poddasza (pokoj maluszka + nasza sypialnia) i bede mogla urzadzac pokoik... ojoj, poszaleje:-D

Buziaki:tak:
 
Do góry