reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
Women, a Ty karmisz i piersią i butlą?

Mam pytanko co do kapania maluszka, my ciagle wode do kapania gotujemy - Wy tez... czy juz mozna w normalnej nieprzegotowanej...?:happy2::happy2:

Kochanie miej wiecej Dorianek jest od godz 11.00-20.00 na butli a całą rezte na cycku.Czasami sie tylko zdarza ze w dzien dostanie gratissowo cycucha:-D

A co dowody to ja tez nie gotuję,od początku został wrzucony na głeboką wode czyli kranówkę hehe.Buzke tylko przemywam przegotowana albo solą fizjologiczną
Ale mam dzis dobry humor
Umówiona jestem z kosmetyczką,na brewki i henne,pozniej moze solarium zalicze,spotkam sie ze znajomymi.Wracam do formy kochane,a to wszystko za sprawą gojącego sie brzusia.:-):-):-)
 
ja mam od wczoraj malego skubanca w domu co wrzeszczy wkoło:-) kupuje dzis inne mleko bo mam nadzieje ze to przez to...
Women chetnie bym sie z Toba ponudziła ale dzis nie dam rady:-( buziak
 
hhihi ja tez wczoraj mialam przytulanki i tez bylo wszystko ok :-) :-)

a tak w ogole lilka ciesze sie ze juz sie z mezem uklada :tak: :-) zycze oby bylo jeszcze lepiej i duzoooooooo zdrowka :-)

no to byla noc przytulanek hahaaa na listopadowkach :-D:-D:-D
dzieki wisienko ;-) ja tez licze ze teraz juz bedzie tylko dobrze
musimy sie odnalezc na nowo widocznie

Halo co sie z wami dzieje,gdzie sie podziewacie?
Larvunia????
Elbra????
Sabina???
Pati????
Misia????
Mirka co z Toba????
Kunda????
Lilka????

ja jestem ale mykam niedlugo
Karol postanowil ze dzis jedziemy na reszte zakupow swiatecznych
czyli kupienie Mili prezentu pod choinke ;-)
no i ja cos musze kupic Karlosowemu :shocked2::shocked2::sorry2:

Ale NUDYYYYYYYYYYY

eeee
nie dlugo bedziesz u kosmetyczki i na solarce ;-):-)
fajnie
wracaj do formy Women :-);-) po tych przejsciach :sorry2:
 
Sabinko buziaczki
Lilka dziękuję kochana,miło jest sie czuć na nowo sobą,bez bólu z uśmiechem na twarzy
ps.udanych zakupów

No dobrze a gdzie reszta?
Pewnie przy garach,albo okna myją albo w centrach handlowych siedzą
Och mamuśki a ja siedze i nie mam sie z kim kawy napić.
 
reklama
Do góry