reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

women super ze juz wracasz do formy, ze rana ladnie sie goi :tak: :-)

mi tez by sie przydalo wyjsc do kosmetyczki, solarium, fryzjera - zaczac wygladac jak czlowiek ahha :cool2: :-D tobie women to niepotrzebne, bo widzialam zdjecie - bardzo aldna dziewczyna z Ciebie :tak: ;-)


ja dzisiaj mam super humorek bo juz wiem co dostane na gwiazdke i jestem super zaskoczona i zadowolona :-D :-D :-D niezle sie ten moj wykosztowal :-)
a ja mu narazie tylko kartke kupilam :sorry2: hhaha
 
reklama
ja mam od wczoraj malego skubanca w domu co wrzeszczy wkoło:-) kupuje dzis inne mleko bo mam nadzieje ze to przez to...
Women chetnie bym sie z Toba ponudziła ale dzis nie dam rady:-( buziak

sabina niechce straszyc ale wiesz ze nie powinnas zmieniac mleka bez wiedzy lekarza :confused: tak gdzies przynajmniej czytalam.:dry:
 
niby sie nie powinno zmieniac bez wiedzy lekarza mleko ale ja zmienilam Milenie jak miala ok 2 miesiecy i na lepsze to nam wyszlo
a pierwsze bylo polecone przez polozną :dry:


Wisienka no pochwal sie co dostalas :-):-):-)
ja nie wiem i dobrze bo lubie suprajsy :-D ale ponoc mam byc zadowolona wiec jestem tez ciekawa co to mzoe byc :cool2:
 
przyszlam pwoedziec tylko ze ZYJE :-)
women dzieki za pamiec :tak: :* buzka


mam dzien zabiegany , sorki kobietki za brak czasu.... POZDRAWIAM WAS WSZYSTKUIE
 
Witam Panie listopadówki 07

Przykro mi, ze muszę tutaj pisac takie rzeczy.....
ale niebawem skończy się kolejny rok jak Patrycja vel Pati26 oszukała mnie i nie oddaje pieniędzy ani rzeczy jakie wzięła w komis

Miała się rozliczyć ze mną ponad rok temu
od tego czasu pisałam do niej na gg upominając się o swoje
Pati26 odpowiadała, zebym podała jej nr konta i adres na jaki ma zawieźć resztę rzeczy
to pytanie o konto i adres powtarzało się chyba dziesiątki razy
i NIC !

aż doprowadziła mnie do ostatecznoći, bo nie wykazała najmniejszej chęci spłaty 1100 pln jakie mi wisi,
więc poszłam zgłosić sprawe na Policje
Policja kontaktowała sią z nią :
- telefonicznie - przy mnie Policjant umawiał się z nią aby odwiedziła komende w celu konfrontacji - umowiła się ale nie przyszła
Potem zmieniła nr telefonu ...


- listownie - Pati26 otrzymała wezwania na komisariat
jednak ich nie odbierała... ale to nie koniec

ponownie wysyłała mi pytania o nr konta i mój adres (a zna go doskonale, bo towar odbierała u mnie w domu :sorry2: ) niestety na pytaniu się skończyło
nie otrzymałam ani grosza zapłaty
i ani jednej rzeczy do zwrotu


apeluję do Ciebie dziewczyno
długi się oddaje
nie unikniesz odpowiedzialności - to pewne!
w tej chwili tylko pogarszasz sytuacje

opowiadasz tu ile to fajnych rzeczy kupujesz, więc stać Ciebie na ODDANIE DłUGóW !
jesteś śmieszna
nie mam ochoty z Tobą dyskutować
dlatego spotkamy się w Sądzie
1100zł......żałosna jetses..
fakt jestem Tobie winna...ale 400zł
na 200zaraz zrobię przelew
a w styczniu przeleje drugie tyle!
nie jestesm łosiem zeby płacic
za coś co leży w piwnicy niesprzedane
dlatego zabieraj swoje szmaty i nie rób pośmiewiska z siebie
a poza tym nie kłam bo nr. telefonu jest ciągle aktualny
i wszystko z poczty odbieram
:baffled:
 
Wisienka no pochwal sie co dostalas :-):-):-)
ja nie wiem i dobrze bo lubie suprajsy :-D ale ponoc mam byc zadowolona wiec jestem tez ciekawa co to mzoe byc :cool2:

jeszcze nie dostalam, ale widzialam jak kupowal wczoraj wieczorem przez neta zegarek D&G night and day white crystal :-) :-) i 2 plyty z nowej kolekcji- w. huston i j. blunt :-) hihi jestem super zadowolona bo dokladnie wiedzial co lubie :-p

ja nie lubie niespodzianek, jestem strasznie niecierpliwa i ciekawska :cool2:
a ty lilka tez bedziesz pewnie miala super prezent bo maz cie dobrze zna i tez ci na pewno kupil co chcialabys miec :-)
 
Oto i ja jestem, na chwilę, bo pewnie Tymek zaraz się obudzi:sorry2: Nie wiem co jest grane, ale jak zostaję z Nim sama to drze się w niebogłosy, a jak Jego tato wraca do domu to jest grzeczny jak aniłek. Kurde, chyba trzyma z ojcem sztamę i nie słucha matki ;-)

no to byla noc przytulanek hahaaa na listopadowkach :-D:-D:-D
no i ja cos musze kupic Karlosowemu :shocked2::shocked2::sorry2:

Prezentu dla męża nie mam i raczej nie będę mieć :-( nie mam nawet kiedy połazić po sklepach. Na szczęście urodzinki ma za dwa miesiące, to wtedy, mam nadzieję cos Mu kupię lepszego.

U mnie mąż śpi w innym pokoju, bo tam gdzie ja z Tymkiem jestem, to dla Niego za gorąco (dla mnie w sumie też, ale przyzwyczajam się - średnio jest tam 20-21 st.C). Dziś w nocy próbował spać z nami. Jak się obudziłam o drugiej na karmienie, okazało się, że męża brakuje w łóżku. Rano się dowiedziałam, że moje chrapanie nie dało Mu zasnąć. O seksiku mogę jeszcze pomarzyć, bo minęły mi dopiero dwa tygodnie od porodu. Na szczęście szwy już mi się wchłonęły :-):-)

A jestem tu trochę opóźniona - dla wszystkich mam świętujących urodziny i dzieciaczków mających swoje szczególne dni WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
 
jesteś śmieszna
nie mam ochoty z Tobą dyskutować
dlatego spotkamy się w Sądzie
1100zł......żałosna jetses..
fakt jestem Tobie winna...ale 400zł
na 200zaraz zrobię przelew
a w styczniu przeleje drugie tyle!
nie jestesm łosiem zeby płacic
za coś co leży w piwnicy niesprzedane
dlatego zabieraj swoje szmaty i nie rób pośmiewiska z siebie
a poza tym nie kłam bo nr. telefonu jest ciągle aktualny
i wszystko z poczty odbieram
:baffled:

Rzucasz się jak płotka
teraz po ponad roku jednak Tobie się przypomniało, że jesteś dłużna
tylko próbujesz wykręcić się od pełnej sumy jaką ukradłaś
no cóż... wcale mnie nie szokujesz
znam juz Twoje zagrywki na tyle aby wiedzieć, ze będziesz mieszała
nie spodziewałam się przeprosin i obietnicy spłaty chociaż po 50 pln miesięcznie
nie spodziewałam się, bo to by była mądre rozwiązanie Twojego problemu
a Ty mądrze nie postępujesz
od samego początku tego problemu czyli od września 2006

myslisz, że uda się Tobie wykręcić w ten sposób ?
udowodnię Tobie, że się mylisz :-)

P.S Kwestia sądu jest wg mnie nieunikniona :tak:


a to Twoje zaraz na konto.... to już jest nudne
kilkadziesiąt razy juz to pisalas....:sorry2:
 
reklama
Kathe:happy2:

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,

zyczy Lila


dziekuje dziewczyny za pamiec:tak::-)kochane jestescie

Jestem dopiero teraz bo mialam taki zakrecony okres ze nie mialam czasu usiasc:-)
wyprawialam urodziny , full ludzi w domu , przyszykowac do tego zajac sie mala itd ,padam:sorry2:
teraz goraczka przedswiateczna i tez padam:sorry2:
przeczytalam co u was ale nie dam rady odpisac kazdej z osobna wiec wybaczcie mi prosze:tak:
 
Do góry