reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
noo mężuś poszedł na siłownie:-)
Kaceprek śpi od 13:-) pewnie zaraz się obudzi:-)

IZKA naj dla Gabi:-)

Anulka ja podobnie jak Misia jem wszystko:-) i np. dziś kapuśniaczek był:-) czyli i kapusta i grzybki i smażona kiełbask ai boczuś:-) heheh itp:-)

od początku jem wszytsko i Kacperek przyzwyczajony:-)
czekolade też wpierniczam:-) Kupy robi jak trzeba:-)

co do wczorajszej wizyty u lekarza i szczepionki:
reakcja Kacperka na szczepionke:-): całodzienny sen:-) heheh Boże jak słodko spał jak aniołek:-) budził się na karmienie..
no i niestety musimy dokarmiać butlą ale co tam damy rade:-) bo Kapik za mało tyje:-) przy waszych grubaskach to on chudzinka:-) ale nadrobimy tą butlą troszke:-) zjada cyce a potem bach butla:-)
mam strasznie mało pokarmu w cycach buuu
ja na szczęście nie mam z tego powodu wyrzutów:-)

kupiłam sukienke dziś sobie na weselicho:-) w końcu:-) zrobię fotke jak się ywmaluję ubiore i uczeszę;-) a i jeszcze jak kupie buty i torebke;-) kurde za mała jestem icholernie ciężko cos kupić;-( wszystkie sukienki co mi sie pdoobały były na 175:-( a ja mam jedyne 164 buuu
ale co tam najwazniejsze ze już ją mam:-)

idę jakieś capucinko wypić:-) bo tu dziś straszne pustki nie wiem czemu:-)
 
kathe sto lat, sto lat niech zyje zyje nam....................<muzyczka>

misia przyjmij najlepsze zyczonka dla Igorka i caluski :-p :-)

szalona - wszyustkiego najlepszego dla Gabi

Pati - sliczna fryzurka, bardzo ladnie wygladasz, i jaki super kolor

anulka ja tam bym sprobowala uszek - tak je kocham ze nie umiem odmowic, moze akurat malemu nic nie bedzie, ja ostanio jadlam brokuly i bylo ok a niby nie powinnam, jablka, mandarynki, i banany to jem codziennie a slyszalam ze nie powinnam jesc owocow :sorry2:


a teraz co u mnie....
wczoraj moj mial juz 3 tyg, i chcelismy sprobowac seksiku, bo czuje ze juz tam mam wszystko ok :zawstydzona/y: niestety tlyko na 5 min udalo sie uspic i nic z tego nie wyszlo:no: pierwszy raz mi maly plakal bez przyczyny, darl sie jak nie wiem co ze tatus juz tracil cierpliwosc, chyba byl wkurzony ze z seksu wyszly nici :tak: :-D haha

malego dopiero po 1 w nocy uspokoilam, jak wzielam do innego pokoju, usiadlam na fotelu i dalam cyca, i tak zasnelismy sobie, ale za to o 6:30 dopiero mi sie obudzil wiec wynagrodzil to darcie dir e nocy, a tak w ogole to spal mi do 14:30 tylko z 2 malymi przebudkami na 5 min karmienie i zamiane pampersa :tak: :-)
pierwszy raz jestem tak MEGA wyspana :-)
 
ja tylko na chwile zeby sie zameeldowac!!
dzisiaj w nocy spalam tylko 2 godziny-kto mi powie,kiedy to sie unormuje????
buziole i spadam,bo musze chate ogarnac i sie kimne jak ten maly zboj spi!!

iza-wszystkiego naj,naj dla Gabi
Misia-najlepsze zyczonka dla Igorka
KATHE-WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!
 
Biedna :-(
Ja na szczęście ja mogę jeść wszystko z cebulka, grzybkami i kapustą, dużo tez przyprawiam i Igorka kolki nie dotyczą.
Może spróbuj:
- karpia w galarecie
- karpia w cieście
- uszek z mięskiem

Anulka ja podobnie jak Misia jem wszystko:-) i np. dziś kapuśniaczek był:-) czyli i kapusta i grzybki i smażona kiełbask ai boczuś:-) heheh itp:-)

od początku jem wszytsko i Kacperek przyzwyczajony:-)
czekolade też wpierniczam:-) Kupy robi jak trzeba:-)

Hmmm, dzieki kochane...:-):-):-)
ja myslalam, ze kapusta, cebula, grzyby itp ZAWSZE wywoluja koleczke... wiec nie ryzykowalam... a tu sie okazuje, ze zalezy jak zareaguje maluszek... wiec moze powolutku zaczne cos wprowadzac z inszego amciu:tak::tak::tak:
dobrze, ze dopiero niedawno doczytalam, zeby przy karmieniu piersia uwazac na mleko i produkty mleczne... bo caly czas wcinam mleczko, serki, jogurty i Oskarus ma sie dobrze... a tek pewnie nie ryzykowalabym...:-D:-D:-D
 
Hmmm, dzieki kochane...:-):-):-)
ja myslalam, ze kapusta, cebula, grzyby itp ZAWSZE wywoluja koleczke... wiec nie ryzykowalam... a tu sie okazuje, ze zalezy jak zareaguje maluszek... wiec moze powolutku zaczne cos wprowadzac z inszego amciu:tak::tak::tak:
dobrze, ze dopiero niedawno doczytalam, zeby przy karmieniu piersia uwazac na mleko i produkty mleczne... bo caly czas wcinam mleczko, serki, jogurty i Oskarus ma sie dobrze... a tek pewnie nie ryzykowalabym...:-D:-D:-D

hihihi ja tez anulka caly czas na mleku,jogurtach,a tez czytalam o skazie białkowej,malemu wychodziły chrostki i troche ograniczyłam.
teraz troche wprowadzam nowe jedzonko


iza-wszystkiego naj,naj dla Gabi:tak: Misia-najlepsze zyczonka dla Igorka:-) KATHE-WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!:-D
 
reklama
Do góry