reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czy kupowała może któraś z Was "emulsję natłuszczającą do kapieli ermatologicznej" - OILLAN ? Babka mi to poleciła w aptece że tańsze od Oilatum a równie dobre. więc chciałabym poznać opinie....
 
reklama
dziewczyny, ja mam pytanie do dziewczyn, które zakupiły MALTAN do piersi - na ulotce pisze, żeby stosować jeszcze przed porodem - stosujecie??????
 
Ja maltan kupiłam i leży , nawet nie czytałam ulotki. Ale wole narazie piersiami sie nie bawić. Bo to moze grozić skurczami

Co do oilanu nie kupowalam. Kupiłam emolium zamiat oilatum. Ale i tak myślę że tylko na początek, podobno w ogóle nie pachną i dziecko nie pachnie dzieckiem po tych specyfikach:(Wiec jak bedzie dobrze to pewnie zmienie na nive baby.
 
maltan dostałam próbki w szkole rodzenia, na razie nic nie smaruję, zostawiam sobie do szpitala w razie co....
a co do tych wszystkich oilatumówi i innych to juz dziewczyny pisały żeby na zapas nie kupować bo to dla dzieci z alergiami , jak coś zauważymy przy kąpielach normalnymi kosmetykami to wtedy można zacząć stosować te specyfiki, a tak nie ma co dzieic przyzwyczajać od razu.
 
A mi w paczkach już wszystko poprzychodziło, Johnsons, Bambino, nivea...nie wiem co ja z tym zrobię. ale jak nie na dzidzie to na siebie wykorzystam, bo czasami używam takie dziecięce.
 
czy kupowała może któraś z Was "emulsję natłuszczającą do kapieli ermatologicznej" - OILLAN ? Babka mi to poleciła w aptece że tańsze od Oilatum a równie dobre. więc chciałabym poznać opinie....
To jakas dziwna ta aptekarka, bo na opakowaniu jest napisane, ze mozna OILLAN stosowac u dzieci, ale po 1 MIESIACU zycia. OILATUM SOFT (preparat bardziej kosmetyczny niz leczniczy jak Oillan) zas od pierwszych dni zycia. I ja kupilam Oilatum soft wlasnie. Z reszta oba preparaty wyprobowalam na swojej skorze i jak dla mnie to nit, ze Oillan to tansza wersja Oilatum. Owszem, sklad podobny, ale nie identyczny, czyli, ze to dwa rozne preparaty.
 
Panienka-ja stosowałam Oilan i uważam, że jest rewelacyjny-tańszy niż Oilatum, a tak samo skuteczny:tak:
 
ja puki co nie kupuje kosnetykow do kapieli- mam probke jonsona i oilatum i to uzyje a potem sie zobaczy jak dziecko reaguje. jedyne co kupilam to oliwke - to moj jedyny zakop z kosmetykow dla Nikoli.
 
reklama
Ja zakupiłam Perfecta baby szampon i płyn do kąpieli 2w1 z siemieniem lnianym i OMEGA-6 niby dobry zobacze wpraktyce
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry