reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja do podmywania się będę mieć mydlo Biały jeleń (takie w płynie) - od niejednej mamy słyszałam, ze to najlepsze na gojenie miejsc intymnych i ponoć tantum rosa się umywa!! Zamierzam skorzystać z dobrych rad :-)
 
reklama
ja mam i białego jelenia - rzeczywiscie jest w rossmannie za niecałe 3 zł :), i w razie czego mam 3 saszetki tantum rosy do rozpuszczenia. podobno tantum jest fajne do podlewania się po skorzystaniu z toalety.
 
Ja tez kupiłam bialego jelenia w plynie, bo lekarze to polecaja. A kosztuje pare zlotych. Mam tez plyn do higienty intymnej z bialego jelenia.
 
Ja również mam Białego Jelenia żel pod prysznic i mydło bo było w komplecie, jak będzie coś potrzeba to mąż dokupi, przy każdym szpitalu na pewno jest apteka. Apropo wcześniejszego tamatu czyli rożków ja mam usztywniany ale to usztywnienie jest wyjmowane także jestem spokojniejsza, nie wiedziałam bo dopiero wczoraj dostałam rożek.
 
Ja używałam własnie tantum rosa z buteleczki z dziubkiem i super. Szczegolnie w szpitalu gdzie nie ma jak się podmyć po każdej wizycie w toalecie , chyba że macie "prywatną toaletę" . Wiec to było bardzo wygodne po prostu się polewało. Woda była letnia:)
 
U mnie niestety mydla, a nawet najtansze zele/plyny do higieny intymnej nie zdaja egzaminu, bo zaraz mam infekcje, takze jestem zmuszona do lactacydu. A dodatkowo tantum rosa. :)
 
Polecam wszystkim kobietom, super mydło do podmywania, do kupienia/zamówienia w aptece-PLIVA FEM F lub PLIVA FEM B. Przez lata borykałam się z uczuleniami na inne mydła, a co za tym idzie infekcjami, ale od połtora roku używam tego mydła i skończyły się moje męki. Do tej pory w ciąży (a cesarke mam w przyszłym tygodniu) miałam 1 infekcje, po basenie. Cena w mojej (dość taniej aptece) wynosi ok. 22-23 zł. Mi buteleczka wystarcza na 1 m-c, przy codziennej dwukrotnej aplikacji.
 
ja tez mam ten srodek, zapisal mi go gin jeszcze w pl. bardzo dobry, potwierdzam. on jest specjalnie na rozne infekcje.
 
reklama
Plive FEM F dostałam ostatnio w aptece (oczywiście próbkę) i wydała mi się całkiem fajna. ładnie pachnie. Dobzre wiedzieć, ze sprawdza sie też przy problemach.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry