reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Martitko śliczny śpiworek:)



Bonusowa ach to czekanie na kurierów…:)


Koralowa ja mam 4 flanelki… jak coś, mąż dokupi:)
 
reklama
Mam pytanko o Tantum Rosa do przemywania po porodzie: kupowałyście w saszetkach (proszek) czy w formie irygatora??
 
kochana możesz kupić dodatkowo irygator - który aplikuje to co jest w saszetkach...
irygator to tylko urządzenie do aplikacji -myślę że najskuteczniejsze...saszetki i tak musisz kupić:)

ja kupiłam lactacyd

MartinKo
prześliczny śpiworek:)
Ja śpiworek kupiłam za 3 zł w lumpku i na prawdę wygląda rewelacyjnie...
myślę, że zarówno z kołderki jak i śpiworka zrezygnujemy..tylko pielucha tetrowa, albo kocyk bo jak upały będę się utrzymywać to zapocimy dzieciątka:)
 
Ostatnia edycja:
na szkole rodzenia mówili żeby sobie rozpuścic saszetkę tantum rosa w butelce, nakręcic dziubek i polewać krocze.. irygator raczej nie...
 
Ehtele, Ciamajdko - dziekuje ślicznie za in\formacje :-) Robię ostatnie zakupki w DOZ-ie :-D I zgłupiałam z tym tantum rosa :-)
 
Cayra ten temat był już poruszany 100000razy ;-) Do przemywanie pępka część stosuje Octenisept, a część spirytus, mało kto samą wodę...
 
Odnosnie irygatora - w szkole rodzenia powiedziano mi, zeby absolutnie o nim zapomniec. Irygacja po porodzie niewskazana. Tantum rosa tylko do podmywania. U mnie zamiast butelki mowiono, zeby do szpitala wziac kubek jednorazowego uzytku i w nim rozrabiac TR i z niego polewac. Al pomysl z butelka bardziej mi sie podoba. ;) Acha, i lpiej pojsc do zwyklej apteki i kupic pare saszetek. Ja zaszlam do cefarmu i kupilam tylko 4. ;) 10 to jak dla mnie za duzo i za drogo. :p

Do pepka ja mam octenisept.
 
reklama
Ja mam Tantum Rosa w saszetkach i mam zamiar stosowac za pomocą butelki tak jak pisaliscie. lactacyd tez kupiłam :tak:

Dziewczyny a powiedzcie mi krocze sie polewa ciepłym Tantum Rosa? Czy calkiem zimnym?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry