reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I ja tez mam wszystko z Nivea, mi bardzo pasują i mam nadzieje, że dzidzia tez je polubi.

ehtele mam pytanie odnośnie staniczka, rozmiarowo to jest on taki jaki powinien być czy trzeba jednak wziąść większy ? Bo kurcze też chcę kupić z tej firmy ale inny model i zastanawiam sie właśnie czy mają normalną rozmiarowkę czy trzeba wziąśc na nią poprawkę.













 
Ostatnia edycja:
reklama
ja natomiast kosmetyki mam z Hipp, podobno nie uczula...+ sudocrem ( sama go uzywam :D, i bepanthen...) ale wiadomo wszytsko wyjdzie w praniu, kazda dzidzia jest indywidualna :)
 
Ja z kosmetykw kupiłam wszystko Nivea. Kupiłam też oilatum ale tylko dlatego że mąż ma skaze białkowa a co za tym idzie AZS (wiem że to głupie ze w takim wieku się to ma ale niestety są wyjątki) i dlatego kupiłam w razie czego żeby już było w domu. Ale jak maluszek nie będzie miał problemów skórnych to nie zamierzam tego stosować.
 
Jeszcze w temacie płynów do higieny intymnej. Od lat używam Ziaji, zmiana na Lactacyd wywołała takie uczulenie i podrażnienie,że na samą reklamę reaguję alergicznie ;)
Zastanawiam się właśnie co wziąc do szpitala. Tantum rosa mam przygotowane, butelke z dziubkiem się dokupi ale hmmm...biały jeleń? Niby dobry na wszystko tylko widziałam go głównie w takich duużych butlach...
 
Polianko - tak , Biały jeleń jest tylko w dużych butlach, ale w sumie połóg trwa trochę... a poza tym można do mycia też użyć - jest natularny i nie uczula.
 
Ja używam laktacyd i nie narzekam, ale myślę czy nie zmienić na coś innego bo nie wiem czy laktacyd po porodzie można używać czy nie? a ten biały jeleń to co to takiego? też w płynie, tak?
 
Aneciu - Biały jeleń to mydło naturalne dla skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii (tak przynajmniej pisze na opakowaniu;-)), jest w płynie, bardzo tanie więc kupiłam bo skoro tak wszyscy polecają (w tym nasza położna ze szkoły rodzenia) to coś w tym musi być. A jak nie podejdzie to nawet do mycia rąk się zużyje. Do szpitala mam Tantum rosa tylko podobnie jak Polianka muszę dokupić butelkę z dzióbkiem, w razie czego mąż dokupi mi jeszcze parę saszetek.
 
I ja tez mam wszystko z Nivea, mi bardzo pasują i mam nadzieje, że dzidzia tez je polubi.

ehtele mam pytanie odnośnie staniczka, rozmiarowo to jest on taki jaki powinien być czy trzeba jednak wziąść większy ? Bo kurcze też chcę kupić z tej firmy ale inny model i zastanawiam sie właśnie czy mają normalną rozmiarowkę czy trzeba wziąśc na nią poprawkę.

Jak dla mnie rozmiarówka jest normalna:) Pierś świetnie złapana - nic nie wisi:) Jest tam fiszbina, która ładnie formuje piersi:p
Weź tylko pod uwagę, że piersi będą większe, ale potem jak zaczniesz chudnąć, one też trochę zmaleją - ja wzięłam rozmiar 75E jest na styk - mimo, że piersi urosną wraz z mlekiem to liczę, że będzie idealnie jak troszkę zacznę chudnąć...tak samo na pewno teraz masz większy rozmiar pod biustem...ja wzięłam taki jak od zawsze nosiłam mimo, że spokojnie 80 mogłabym wziąć, ale wziełam pod uwagę właśnie chudniecie

Aneciu
- oczywiśćie że laktacyd dobry - możesz ew kupić zmiast płynu do mycia, płyn ginekologiczny - ale ja wzięłam akurat płyn do mycia....Ma świetne ph i jest z kwasem mlekowym....

z kosmetyków - też zdecydowałam się na HIPP - poza tym alantan kupiałm do pupy....sudocrem w szpitalu dostanę więc nie biorę - za mocne na profilaktykę. Chyba tylko krem na słonko trzeba mi będzie kupić...

co do piersi - mam maltan - już używam - pytanie Czy trzeba go zmywać przed karmieniem?????
 
Ostatnia edycja:
Ehtele, a ten Maltan smarujesz bezpośrednio na piersi, czy to jakoś na wacik trzeba? :-)

Ja kupiłam mydło Biały Jeleń, ale w kostce :baffled: Może byc takie??
 
reklama
Ehtel a po co już używasz? By kupić kolejny?? bo mnie jakos to nie przekonuje ze zahartuje czy coś...bo wiem ze swoje przejsc muszą z małym silnym ssaczkiem;-)

a i z rad moich koleżanek rodzących weźcie do torby jakis baton mars snikers czy czekolade ponoc pomaga przy rpdzenu jak sie siły traci..a głód w dupci ogromny

no i nie wiem jak u Was w szpitalu ale u mnie trzeba miec swój papier toaletowy ;-) banalne a jednak grom nie ma i sklepik zarabia ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry