reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja rowniez rozek mam miekki - 10 letni po bracie hihihi tylko nie wiem czy sie nada przy moich upalach.
 
Ja rowniez rozek mam miekki - 10 letni po bracie hihihi tylko nie wiem czy sie nada przy moich upalach.

Przy naszych upalach to my sobie rozek mozemy podarowac, ja biore jedynie letni spiworek.
 

Załączniki

  • 3X_70229_3107.jpg
    3X_70229_3107.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 43
martitka - sliczny ten spiworek, po prostu cudny,
ja tez mam rozek miekki, wziasc wezme, ale czy uzyje?? tez biore spiworki.
 
Dziki Riba:-)
Kolezanka rodzila kilka dni temu, malego pierwszy dzien ubrany byl w kaftanik + body , nastepne dni juz tylko w body
Smialam sie z niej bo wszytskie rzeczy pokupowala na 62 cm bo obydwojen niby wysocy a maly ma 52 cm i musiala meza na zakupy wysylac:)
 
Martitka - cudny śpiworek !!
Ja dostałam po siostrzenicy taki różowy - zwykły. Ale i tak się cieszę, że jest :-)
U nas z pogodą może być bardzo różnie niestety...
 
Ufff... W końcu zebrałam się do kupy i kupiłam wszystko :-D Jeszcze tylko zostało mi kilka rzeczy, ale to zakupię w sklepach stacjonarnych. Jestem bardzo zadowolona, ale też bardzo zmęczona. Myślałam, ze skoro mam spisaną listę co, ile i u którego sprzedawcy, to zajmie mi to najwyżej półtorej godzinki, a walczyłam od 14 do po 18 :szok:

No i od wtorku zaczną mnie nawiedzać kurierzy :-p Jupi!
 
A ja wczoraj zajechalam do hurtowni i slepu z artykulami dzieciecymi i kupilam steraz pod wanienke oraz wanienke. Stelaz z suszarka, wiec 2 w 1. Kupilam tez zestaw do manicure, szczotke z grzebyczkiem (miekka), szczoteczke do zabkow silikownowa oraz taki naparstek z mikrofibry do czyszcenia wnetrza buzki a takze zwijany sliniaczek plastikowy z kieszonka. ;) Oplacalo sie, bo wyszlo taniej jak przez net, albo cena identyczna, ale nie placilam za przesylke. ;)

Zostal mi juz tylko wozek, nosidelko, lozeczko, przewijak, posciel, poszewki (2 komplety), pieluszki flanelowe (dziewczyny, ile ich wziac?), szczotka do butelek, pojemnik na smoka, buteleczka do lekarstw, rogal do karmienia, pizamy i kompresy na piersi. I bedzie wsio. :D Kolo kupie po porodzie, o ile bedzie potrzebne (wysle meza po zakup jakby co, bo wiem gdzie ;) ). A akurat te takie miejsze duperelki to zakup od jednego sprzedawcy, wiec luzik. :)
 
reklama
co do pieluch flanelowych to nie mam pojęcia ile ich nalezy mieć. Ja mam 3 szt - jak będzie potrzeba więcej,to się dokupi :-)

Tetrowe jeszcze muszę kupić (10szt na początek) no i brakuje mi jeszcze szczoteczki z miękkim włosiem, jakiś płyn do prania dziecięcych rzeczy, pieluszek new born, staniki do karmienia, octanisept na pępek, może jakieś podkłady na łóżko, jak wrócę do domu (ale to zobaczę, czy będą potrzebne - u mnie w szpitalu dają podkłady, wiec do szpitala nie kupuję)... to chyba z grubsza wsjo. Resztę drobnicy kupiłam na all u jednego sprzedawcy :-) w zeszłym tygodniu odebrałam :) Jeszcze chyba kupię jakiś leżaczek do wanienki, żeby prościej było kąpać.

Kółka pod tyłek na razie nie zamierzam kupować, jak będzie potrzebne to może. Podusię do karmienia tez sobie odpuszczam - mam w domku różne podusie - myślę, że sobie jakoś poradzę z nimi. Cały czas sie zastanawiam czego mi jeszcze brakuje, ale w sumie cieszę się, że teraz wszystko praktycznie dostępne od zaraz, wiec jak coś się okaże w praniu, to do sklepu wyślę Mka i kupi.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry