reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O pasach na brzuch nie mam pojęcia...
Co do komarów-jestem uczulona, więc temat trochę znam:) Na szczęście od czasów przeprowadzki nie spotkałam żadnego w nowym mieszkaniu (odpukać!), a okna otwarte cały czas:) I niech tak zostanie!:) Ale kiedyś używałam tego Brosa do kontaktu, o którym pisała Bombusia - włączałam np. w sypialni po południu, a wyłączałam godzinę przed pójściem spać (bo w sumie nie wiem, co tam siedzi...) - działało:) Poza tym moskitiery w oknach... Żadne kwiatki na oknach, zioła, olejki... niestety...
 
reklama
Podczytałam trochę czerwcówki i one tam polecają na czas połogu mydło - BIAŁY JELEŃ - ale w naszej aptece go nie ma...może któraś z doświadczonych mam używała podobno rewelacyjny na czas gojenia ran...
 
Na szkole rodzenia też polecają szare mydło, ale ono jest wszędzie dostępne:)
ja mam zawsze w domu na zapas, pomaga na wszystko.. gdyby nie to, że jest beznadziejne w dotyku i na gąbce szybko niknie jak się człowiek myje, a do tego nie ma żadnego konkretnego zapachu to bym używała non stop..od wielu lat zresztą preferuje żele do ciała... ale szare mydło polecam:)
 
biały jeleń w rossmanie jest

Riba ja miałam pod koniec w brzuszku ok 120 cm i pas L (teresy)
 
Ostatnia edycja:
Ja też widziałam w Rossmanie chyba za ok 3 zł ale nie jestem pewna, ja wam powiem, ze ogolnie to od dziecka nie mogę używać do higieny osobistej różnych specyfików typu mydło w płynie, żele itp. jedyne mydełko które podchodzi mojej delikatnej "Halince" to Bambino dla dzidziusiów :-)
i myśle że po porodzie też bedzie mi służyć :-)













 
Kobietki to w czasie połogu nie można używac płynu do higieny intymnej, np. AA (ja taki teraz mam)???
 
to może sobie jeszcze taki kupię jak ty masz z ziaji, bo ona mnie nie uczula, a niestety mnóstwo kosmetyków tak...:/ ten co mam z aa jest fajny, tez właśnie dla alergików
 
można, czemu nie?
ja osobiście od lat używam Ziaję ..
a po porodzie mam zamiar kupić Laktacyd.. i szare mydło+Tantum Rosa i wrócę do świetności krocza mam nadzieję:p jehe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry