reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Wtajemniczonych

reklama
Ja też tego nie rozumiem :no::-:)wściekła/y::growl::unibrow:.

Tylko jeszcze jedno pytanko te watki sa ukryte czy co z nimi robiłyśmy? Bo adminka podała mi liste wszystkich ukrytych wątków i tam ich nie ma :no:
 
Ja też tego nie rozumiem :no::-:)wściekła/y::growl::unibrow:.

Tylko jeszcze jedno pytanko te watki sa ukryte czy co z nimi robiłyśmy? Bo adminka podała mi liste wszystkich ukrytych wątków i tam ich nie ma :no:
Megi, mamy oddzielny dział w "Albumie rodzinnym"-"Wrzesniowe mamy 2006" i w tym dziale są "Samopoczucie......", "Teraz My" i "Nasze maluszki-zdjęcia"
 
Megi, no to wyglada to tak jakby Cię nie było na liście dziewczyn mających dostęp:dry:, napisz jeszcze raz do adminki:tak:
 
A ja nadal jestem odtrącona :no:

jak próbuje wejść przez link, który wcześniej podała dzikidzik to wyskakuje mi to:

Megi80, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
 
reklama
A ja nadal jestem odtrącona :no:

jak próbuje wejść przez link, który wcześniej podała dzikidzik to wyskakuje mi to:

Megi80, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
ja mam to samo pisałam do administr. ale nic - cisza:-:)wściekła/y:
 
Do góry