reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

missiiss a może to wszystko przez podświadomość. Może tak bardzo chcesz tej ciąży, że @ się zatrzymała. Ja kiedyś tak miałam ale zrobiłam test wyszedł negatywnie i jak się odstresowałam to na drugi dzień przyszła @.
Może idź jednak na tą bete, po co się niepotrzebnie stresować :happy:
 
reklama
misinka chetnie bym poszla ale kurcze musze czekac na wyplate bo kasy nie mam juz w poniedzialek powinnam dostac na konto.... ale jak uda mi sie to jutro pojde sie zarejestrowac do ginekologa jesli bedzi eprzyjmowal jutro to sie okaze tak czy siak a jesli nie to usze poczekac do wtoku niestety no chyba ze okres przyjdzie w weekend... lub do czasu bedty....

dzisiaj mialam duzo stresu i nerwow w pracy... poprostu mam dosc....
mozliwe ze ze stresu i nerwow nie moge dostac tego okresu no ale nie wiem nie potraffie sie wyluzowac....
 
zuzia83 witamy serdecznie i jak najbardziej myśle że kobitka zajmujaca sie wpisywaniem napewno zapisze do listy :):tak:

dopiero sie zaczynacie starac czy juz jakis czas to trwa?? i oczywiscie zyczymy szybkiego zafasolkowania :) ;-) pozdrawiam ;-):-)
 
ja wlasnie wczoraj zdecydowalam ze bete zrobie w poniedzialek dopiero ale jak mi temperatura skoczy bo kurka narazie jest niska dzisija nawet 36, 25 ... no ale nic dotarło właśnie wczoraj do mnie ze w ciazy nie jestem i juz sie oswoiłam z tym wiec jak @ nie przyjdzzie to spadam do doktorka znow pewnie jesc luteine.... ale do gina dopiero w poniedzialek badz w czwartek... pozdrawiam :tak:

Friead witamy :-)
 
Cześć dziewczyny chciałam dołączyć do listy staraczek. Staramy się z mężem już od prawie roku!





 
Ostatnia edycja:
OluPM - listę staraczek prowadziłą kiedyś Niunia ale chciała zrezygnowac i prosiła by ktoś przejął. Ponieważ nikt się nie zgłosił to tak została nie aktualizowana - teraz zrobiłąś to Ty więc chyba obowiązek prowadzenia spada na Ciebie;-)
 
ihihi...Andziu kochana ja tą listę już kilka stron wcześniej zauktualizowałam ale myślałam że poprostu ktoś kto chce się dodać to poprotu kopiuje listę i się dopisuje...:) nie wiedziałam że to jedna osoba ma regularnie prowadzić :)
 
reklama
Do góry