reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witam dziewczynki
smile.gif
czasem Was czytam ale jakoś nie miałam weny do pisania.
Z mężem staramy się o dzidzię już ponad rok (choć zamieszkaliśmy razem dopiero po ślubie i można powiedzieć, że takie całkiem usilne starania zaczęły się właśnie wtedy).
W tamtym tygodniu postanowiłam iść do lekarza. Zbadał mnie, zrobił USG i powiedział, że u mnie wszystko wygląda dobrze. Znalazł też pęcherzyk więc w te dni była intensywna praca wieczorami
smile.gif
a i zlecił mężowi badania nasienia.

Ja już chyba nie daje rady psychicznie, ciągle o tym myślę...
 
misinka mam nadzieje ze wszystko ok jest i ze szybciutko skoczysz i dołaczysz juz do brzuszkowych... :) ja nie wiem ... dzisiaj żle sie czuje od wczoraj wieczora po winie mnie muli troszke ale to pewnie jakies zatrucie.... dzisiaj bylo mi strasznie gorąco, i bolaly mnie jajniki na zmiane ... a cioci jak nie ma tak nie ma ale jeszcze tydzien jej dam
 
Witam wszystkie staraczki,
My z mężem również ostatnio "obchodziliśmy" roczną rocznicę starań o dzidzię. Ostatnio nawet zablysla nadzieja po tygodniowym opóźnieniu @, lecz tak szybko jak zablysla tak szybko zgasla. I pozostala szara rzeczywistość...
Najgorsze jest to że już momentami zaczynam świrować i tracić na dzieję a to już niedobrze...
Pozdrawiam Was, mam nadzieję, że u was lepsze wieści
 
zajaczku zrobilam wczoraj wieczorem i test negatywny, ale zrobilam dzisiaj rano drugi i tez d....pa :( nawet cienia nadzieii nie bylo .... ehhhh to lece 4 miesiac moze sie w koncu uda....
 
missiiss1301 dobrze by było jakbym tam szybko dołączyła ale jakoś w to wątpie:sorry:
Chciałabym coś napisać na pocieszenie ale wiem jak ja się w takiej sytuacji czuję więc nic nie będę pisać <przytul>

agges nam też już niewiele brakuje do roku :( ehhh takie to życie głupie i niesprawiedliwe...
 
reklama
Witam wszystkie staraczki,
My z mężem również ostatnio "obchodziliśmy" roczną rocznicę starań o dzidzię. Ostatnio nawet zablysla nadzieja po tygodniowym opóźnieniu @, lecz tak szybko jak zablysla tak szybko zgasla. I pozostala szara rzeczywistość...
Najgorsze jest to że już momentami zaczynam świrować i tracić na dzieję a to już niedobrze...
zajaczku zrobilam wczoraj wieczorem i test negatywny, ale zrobilam dzisiaj rano drugi i tez d....pa :( nawet cienia nadzieii nie bylo .... ehhhh to lece 4 miesiac moze sie w koncu uda....
Agees, Missiiss... Kobitki, robiłyście już jakieś badania, czy na razie po prostu próbujecie??
Mississ... pamiętaj @ nie ma - nadzieja jest:-)
 
Do góry