reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witam dziewczynki dawno mnie tu nie było bo siedziałam w szpitalu na badaniach a teraz praca i tez troszke sie opusciłam ale jak najbardziej jak znajde tylko chwilke to zagladam. Witam tez nowe i stare staraczki :-):-):-). a wiec starania czas zaczac ponownie trzymajcie kciuki ja za was tez bede trzymac;-):-):-D.
 
Madzia silna z Ciebie kobitka :-) Ja chcę poczekać ze zrobieniem testu tylko tydzień od spodziewanej @ a Ty to ponad dwa tygodnie sobie dałaś :szok::-) Trzymam mocno kciuki za fasolkę :-):tak:
Gusia80 oj trzymamy, trzymamy mocno kciuki za wszystkie ;-):-) Oby sie posypały same pozytywne testy :tak:
Luczynka ale żeście się wstrzelili :blink::shocked2::rofl2: Za pierwszym i jedynym strzałem, no no, mistrzostwo :-D Życzę równie szybkiego i owocnego, ponownego starania :tak::-):-D
Buzi@czek sobota coraz bliżej :-)
 
Witajcie kochane!
Chciałabym Wam życzyć owocnych przytulanek, jak najmniej stresów, jak najwięcej radości. Ja jestem majóweczką 2008, sama starałam sie tylko 1 cykl, ale chyba tylko dlatego że nie przyłożyłam do tego zbyt dużej uwagi.
Przesyłam Wam dziewczynki pozytywne fluidki i czekam na Was na wątkach przyszłych mamuś 2008
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Chyba starczy bo wyjdą same bliźniaki i trojaczki ;-)
 
reklama
Hej.

Mój mąż ma 30 urodziny w sobotę. Ja równiez chciałabym mu zrobić niespodziakę. Jednakże okres powinnam mieć dopiero na początku grudnia. Patrzyłam na allegro na testy, które niby wykrywają ciążę po 4-6 dniach od zapłodnienia. Co o takich myślicie? Zwykłe naciaganie?
 
Do góry