reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witajcie :-)

Buzi@czek przykro mi bardzo:-(. Dużo cierpliwości trzeba do tych naszych staranek. Ale i tak się w końcu uda :tak: Więc pozostaje tylko grzecznie czekać.
Gwiazdeczko a kiedy dokładnie będziesz testować?? :happy2:
Kaka82 tak, tak, list trzeba KONIECZNIE do ŚW. MIKOłAJA napisać :tak::tak::tak::tak: i z wiadomo jaką prośbą :-D
 
cześć dziewczynki!!!wiem żw możecie mnie nie pamietać bo strasznie mało pisze ale niestety praca mi na to nie pozwala.Ale dzis nadrobiłam zaległości i poczytałam co tam u Was:-) Gratuluje wszystkim zafasolowanym ble tak dalej....:tak:Dzisiaj moje kochanie zapytało co na gwiazdę a ja powiedziałam że napisałam ale do świętego Bocianka...A więc dziewczynki też wam to proponuje....My już staramy się 6 cykl....No ale cóż bedziemy walczyć do końca...Zobaczymy jeszcze jest nadzieja na ten miesiąć jak coś o bede testować koło 30.11
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Mama nadzieje że bocianek nadąrzy w tym roku i jak najwięcej fasolek porozdaje w prezencie:-D
 
GWIAZDECZKO- gratuluję i trzymam bardzo mocno zacisniete kciukasy...no i zeby coreczka slodka byla....

..ale mam nadzieje ze zawsze bedziesz o nas pamietac..o październiczowkach 2006:tak:

Za resczte starających sie mamus..tez trzymam kciuki....
...mnie czasem tez korci ...ale chce byc pewna na 100% ze to juz ten wlasciwy moment na drugie dzieciątko...jednak swiadome macierzynsto jest Potegą:-)
 
GWIAZDECZKO- gratuluję i trzymam bardzo mocno zacisniete kciukasy...no i zeby coreczka slodka byla....

..ale mam nadzieje ze zawsze bedziesz o nas pamietac..o październiczowkach 2006:tak:


Dzieki, kazde zacisniete kciukaski zblizaja mnie do celu;-):-)



...mnie czasem tez korci ...ale chce byc pewna na 100% ze to juz ten wlasciwy moment na drugie dzieciątko...jednak swiadome macierzynsto jest Potegą:-)

No to do dziela Czarodziejko:-):-):-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :tak: mam problem...otóż 21-go powinnam dostać @ (zakładam że powinnam bo całe życie mam nieregularne, ale po odstwaeniu Yasminelle w sierpniu, @ miałam regularnie) nie dostałam. Testowałam się 25-go z rana i wyszła jak byk jedna krecha :wściekła/y: nie wiem co jest grane i co mam robic, bo 2 dalej nie ma i nic póki co nie wskazuje by przyszła-zero bólu brzucha czy opuchnietych piersi:confused2: Tak się zastanawiam, bo moja mama nie mogła zajśc w ciąże ze mną aż rok-miała cykle bezowulacyjne i całe zycie @ nieregularne. Czyżbym odziedziczyła to po niej :crazy: ??? Są jakies metody inne niż tabletki np Yasminelle na nieregularne cykle i jak tu trafić z przytulankiem by było "owocne" ? Pomóżcie bo nie wiem co robić, a tak z mężusiem pragniemy dzidziusia;-)
 
Do góry