reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Czesc Madziu

A moze jest wlasnie zagniezdzenie i dlatego jest male plamienie.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieje, ze chlopaczki byly mocne i dorwaly Twoja komorke jajowa.......

Dzis niby tez tak samo...Dziwnie
po bokach piersi mnie bola jak mocniej sie nacisnie
No zobaczymy
Staramy sie nie napalac chociaz Raj chodzi jak w letargu i wszystkim mowi ze pewnie bedzie tata
 
reklama
hej dziewczyny w czwartek mialam bhcg 6tys a w sobote 11tys!!bardzo ladnie rosnie stwierdzila gin! ale do lipcówek dołacze dopiwro gdy na usg 26-go zobacze zdrową fasolke,pozdrawiam i przesyłam fluidki wszystkim przyszlym mamom!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.papa
 
Rudka dziękujemy za fluidki :-) Betka ładnie przyrasta:tak:. Trzymam kciuki żeby 26-go było wszystko ok i żebyś zobaczyła zdrową fasolkę:-)

Madziu a teścik kiedy będziesz robić ? :happy2: Może lepiej sobie zrób test i jak wyjdzie pozytywny to od razu do gina idź :tak: Trzymam mocno kciuki za powodzenie :tak::-)

Dziewczynki jak tam "prace" nad fasolkami :cool2:?
Buzi@czek Ty pewnie masz teraz okres największych przytulanek?
Ja już też zaczęłam ;-). Na razie co dwa dni się przytulamy. Do owulki zostało mi jakieś 4 - 5 dni.
Ena ty też już chyba zaczynasz najprzyjemniejszą fazę staranek?? :-):cool2:

Owocnych staranek i testowanek dziewczynki :tak::tak::tak::-)
 
Antiopie...chyba masz racje z tą owulacją:) Wczoraj kupiłam sobie sexi bieliznę i oczekiwałam w niej na męża, aż wróci z pracy....zanim wrócił - zasnęłam heh
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Po raz pierwszy pisze na tym watku choc od jakiegos juz czasu bardzo uwaznie sledze Wasze starania :tak: A to dlatego ze jestem juz Mamusia takiej kochanej fasolki Oliwki :-) a teraz marzy mi sie druga Fasolka lub Fasolinek ;-):-D Starania zaczniemy jednak w okolicach marca, ale zagaladam do Was bo 31 grudnia bedzie jedno probowanko ;-)A dlaczego akurat w ten dzien? Bo Nasza Corunia zostala poczeta wlasnie w ten szczegolny dzien w wyniku "jednorazowej proby" :cool2::-D I chcemy sprobowac raz jeszcze. A juz teraz gdy patrze na Mamusie z noworodkami to serce mi sciska bo Oliwcia ma dopeiro rok i dwa miesiace a to juz taka pannica :szok::-) i tesknie troche za takim Maluszkiem. Wiec nie gniewajcie sie ze czasami do Was zajrze;-)

3mam kciuki za Wszystkie Staraczki !!! :-)
 
Do góry