reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Mam nadzieję, że i dla mnie starczy tych waszych fluidków....wczoraj oficjalnie zaczęliśmy starania:) mam nadzieję, ze będzie z tego śliczna fasolka.
 
reklama
zaglądam tu do was co jakiś czas i przestój jakiś był, aż tu nagle:szok::szok::-D:-D:-D:-D

Ogromne gratulacje wszystkim zafasolkowanym!!!!!!!

witajcie... chcialabym doniesc,ze moj test w piatek o godzinie 23-ciej pokazal pieknego plusa,co oznacza,ze jestem w ciazy :-):-)

Ewa-Krystyna zaraz donosze marcówkom i wszystkie trzymamy kciuki!! Będzie dobrze:-):-):-):-):-)
 
dziewczynki mam nadzieje że mi sie uda chociaż sie boję, biore duphaston od 16 dnia cyklu lekarz kazał już sie starać. To pierwszy miesiąc bedzie starań, a ty co brałaś na lepsze cykle? wiem jestem z wami i też mam nadzieję na lepsze jutro
 
Ja też troszkę po dłuższej przerwie ale podczytywałam was aż tu widzę:szok: naprawde wysyp fasolek,oby tak dalej a może i ja się załapię;-).Podbiorę troszkę fluidków.
Gratulację dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!
 
MOJE GRATULACJE!!!CIESZĘ SIĘ RAZEM Z WAMI. MAM NADZIEJĘ ŻE ZAŁAPIE SIĘ NA TE FLUIDKI DOSYĆ TROCHĘ ICH BYŁO TRZYMAM MOCNO KCIUKI ŻEBY WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO
 
No zobaczymy co bedzie u nas...Raj już podekscytowany bo jeden dzien sie spoznia....

O właśnie musiałam edytowac moj wpis i dopisac bo zauważyłam białe upławy...Sprawdziłam i jak lekko przejechalam paznokciem pozostal pod nim biały jak mleko śluz...Co to moze być??
 
Kaka82 ja zauważyłam, że takie podekscytowanie często odczówam w okolicach owulacji. No to do dzieła, żeczę powodzenia!!!
Madzia ja też miałam podobne białe upławy w ostatnim cyklu, ale @ przyszła, choć trochę później. Życzę, żeby w Twoim przypadku to był objaw ciążowy.
 
Kaka82 ja zauważyłam, że takie podekscytowanie często odczówam w okolicach owulacji. No to do dzieła, żeczę powodzenia!!!
Madzia ja też miałam podobne białe upławy w ostatnim cyklu, ale @ przyszła, choć trochę później. Życzę, żeby w Twoim przypadku to był objaw ciążowy.

no ja to jakos dziwacznie mam...
2 kropki niby sluz polaczony z lekkim odcieniem czerwieni (bardziej blado różowy)
Myslelismy juz w sobote ze dostane bo raptem troszke brudzenia mialam ale nie
 
reklama
Czesc Madziu

A moze jest wlasnie zagniezdzenie i dlatego jest male plamienie.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieje, ze chlopaczki byly mocne i dorwaly Twoja komorke jajowa.......
 
Do góry