reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Madzia to super ,napewno bedzie wszystko ok i niedlugo bedziecie mieli dziecko.Jesli chodzi o bolace piersi to mnie bola caly czas wiec moze i jestes juz w ciazy:)
 
Witam
icon10.gif

Ale mnie dawno nie było u was :)

Dziubek26 w odpowiedzi na twoje pytanko o dzidzi myslelismy od 4 miesiecy tak na powaznie ale starania zaczeły sie 2 miesiace wczesniej. W pierwszym miesiącu sie nie udało było przykro ale nie poddalismy sie :) Spróbowalismy w nastepnym no i prosze 2 kreseczki :) nie nalezy sie zrazac :) Bedzie dobrze . Wiem co to znaczy pragnienie dzidzi ale na wszystko przyjdzie pora :) zycze powodzenia wam wszystkim w staraniu sie :) Mozna powiedziec ze tym którym sie udało mają wielkie szczescie bo duzo par naprawde długo czeka. Jednak nie martwic mi sie tam :)
icon11.gif
głowa wysoko do gory i bedzie dobrze byle nie zwątpic i sie nie poddac pozdrawiam Ciepło :)
 
aaaaa tam miało byc 2 miesiące pozniej
icon10.gif
alez ja juz chce zeby ta dzidzia przyszła wczesniej na swiat nawet wyrazy przekrecam :))Buziaczki
 
Buzka, dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że nam się też w końcu uda!
Iwonka - GRATULACJE!!!
Buzi@k - co słychać u Ciebie;-)?

Pozdrowionka dla Was wszystkich
 
reklama
Do góry