reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Ktos na forum pisal ze akcja powinna byc co 2-3 dni, zeby plemniki sie zregenerowaly, ja czasami mialam przerwy 24 godz. Teraz mam wyrzuty sumienia ze moglam czekac i dzialac co 2-3 dni.
Ja tego nie potwierdze bo Vanesske robilismy codziennie,doslownie a nawet dwa razy dziennie przez ponad poltora MIESIACA:-p:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
iwonka2006 wielkie gratulacje!!! Za każdym razem ja czytam takie wieści nastraja mnie to strasznie pozytywnie. :-)
 
Jak mnie tu długo nie było. :szok:
Oczywiscie nadal jestem na etapie staraczki juz trzeci miesiąc.
Ostatnią @ miałam24 sierpnia,takze czekam do 20 wrzesnia co wyjdzie.20 wrzesnia mam miec @,mam nadzieje ze juz nie bedzie trzymac kciuki prosze.:-)Tez uzywałam testów owulacyjnych,zobaczymy.
20040124040114.png


200412081770.png

MTXbp1.png

 
Madziu po Twoim suwaczku widze, ze za tydzien powinna pojawic sie @. Mnie miesiac temu tez bolalo podbrzusze, krzyz i piersi , temp. 37 C -a @ przyszla z 4-ro dniowym opoznieniem.
Sa dwa wyjasnienia- pierwsze to ze jestes w ciazy, drugie ze zbliza sie @ ( czego Ci nie zycze).
Objawy na ciaze i @ sa takie same, wiec latwo mozna sie pomylic, trzeba czekac do dnia spodziewanej @, jak sie nie pojawi -to nastepnego dnia zrobisz tescik.

Mam nadzieje ze zobaczysz upragnione II, i pogodzicie sie z mezem.
Ja dzis rano mierzylam temp. jest 36.5C, szyjke badalam i jest otwarta- wiec juz na 100% wiem ze nie jestem w ciazy. Nie udalo sie.
Teraz czekam na meza 6 miesiecy i wtedy ostro biore sie do roboty. Jak sie nie uda na wiosne ( maz bedzie w domu marzec, kwiecien ) to wtedy czekam na grudzien 2008 albo styczen 2009. Kurcze troszke dlugo, ale co zrobic, bywa i tak.

Jeszcze raz Madziu- trzymam mocno za Ciebie kciuki- powodzenia.
 
Madziu po Twoim suwaczku widze, ze za tydzien powinna pojawic sie @. Mnie miesiac temu tez bolalo podbrzusze, krzyz i piersi , temp. 37 C -a @ przyszla z 4-ro dniowym opoznieniem.
Sa dwa wyjasnienia- pierwsze to ze jestes w ciazy, drugie ze zbliza sie @ ( czego Ci nie zycze).
Objawy na ciaze i @ sa takie same, wiec latwo mozna sie pomylic, trzeba czekac do dnia spodziewanej @, jak sie nie pojawi -to nastepnego dnia zrobisz tescik.

Mam nadzieje ze zobaczysz upragnione II, i pogodzicie sie z mezem.
Ja dzis rano mierzylam temp. jest 36.5C, szyjke badalam i jest otwarta- wiec juz na 100% wiem ze nie jestem w ciazy. Nie udalo sie.
Teraz czekam na meza 6 miesiecy i wtedy ostro biore sie do roboty. Jak sie nie uda na wiosne ( maz bedzie w domu marzec, kwiecien ) to wtedy czekam na grudzien 2008 albo styczen 2009. Kurcze troszke dlugo, ale co zrobic, bywa i tak.

Jeszcze raz Madziu- trzymam mocno za Ciebie kciuki- powodzenia.

Dziekuje kochana i trzymam za Was kciuki
Dzieki jeszcze raz:tak:
 
reklama
Długo Mnie Nie Było Ale Byłam Na Urlopie. Nam Jak Zwykle Się Nie Udało. Teraz Czekm Do 26 09 W Sumie Terz To Jest Ten Czas Przytulania Zobcztmy Co Z Tego Wyjdzie Narazie Jestem Z Wami Staraczki
 
Do góry