reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam dawno sie nie odzywałam ale nie mogłam badania badania i jeszcze raz lekarz i badania i znalezli mi kamienie na pęcherzyku złóciowy:baffled: wiec trzeba zrobic przerwe w staraniu sie o słodkie maleństow:wściekła/y: i usunąc kamienie bo naprawde sa bardzo nie przyjemne te ataki :no::no:
 
reklama
Witam Was Wszystkich Serdecznie !!!

Mam na imie Asia i zajrzałam tu poniewaz , niewiem co mam myslec. Moze zaczne od początku. Od jakichś 4 miesiecy myslimy z ukochanym o dzidziusiu na poważnie, a od 2 miesiecy staramy sie o nie. Niestety w zeszłym miesiącu sie nie udało co mnie zmarwtiło jednakze od tamtej pory probujemy znow, czyli po okresie. Okres skończył mi sie 7 sierpnia a próbujemy tak od 9-tego tak co dwa dni. Dzis jest juz 24 sierpien a mnie dziwnie pobolewa brzuch a raczej podbrzusze ,są to takie dziwne skurcze jakbym miała dostac okresu , lecz nie wydaje mi sie zeby to było tego przyczyną bo okres zazwyczaj dostaje ostatniego bądz pierwszego. Wiec sami widzicie ze bolacy o tydzien brzuch za wczesnie przed miesiączką jest dziwny . Czy moge wiec miec nadzieje ze jednak jestem w ciązy ?
Prosze pomozcie mi naprawde bede bardzo wdzieczna
Z gory Dziekuje i i pozdrawiam
icon7.gif

2 miesiace staran to jeszcze nie załamka. Wiekszosc par stara sie rok a nawet 2 lata. Wiec głowa do góry i działajcie a dzidzia przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie.
Aha i taka rada nie myslcie o tym non stop bo wtedy organizm plata rózne figle.

Pozdrawiam i trzymam kciuki napweno uda sie Jak nie w tym miesicu to w nastepnym albo za pół roku. Predzej czy pozniej i tak bedziecie cieszyc sie we troje
:tak::tak::tak::tak:
 
Witaj Buźka. U mnie podobne objawy - ból w podbrzuszu a do okresu jeszcze trochę. Staram się nie podniecać samą myślą, że może będę mamą, nie myśleć wciąż o tym, nie wsłuchiwać się tak dokładnie w swój organizm...ale to strasznie trudne.

Mój mąż obiecał, że za 1 razem szczeli gola;) trzymam go za słowo. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry