reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Cześć kochane ja też jestem staraczką od trzech miesięcy miejmy nadzieję, że fasolki pojawią się u nas wszystkich.
Buziaki
 
reklama
Czesc dziewczyny dawno nie zagladałam, witam wszystkie nowe użytkowniczki:tak:.
A u mnie niestety pojawiła sie ponownie @:-(, juz mi ręce opadaja
 
witam jestem tu nowa ale mam nadzieję że ten ostatni miesiąc 2009 będzie dla wszystkich starających miesiącem spełnienia:tak:życzę wszystkim i sobie:-)w tym ostatnim miesiącu;-)
 
Czesc kochane:), ja nadal nic dopiero konczy mi sie@ i dalej do roboty:tak:
Mam nadzieje ze bedziemy miały śliczny prezent pod choinke:tak:
Pozdrawiam
 
witajcie ja z m staralismy sie ponad rok, maz byl u lekarza zbadac nasienie i wyszlo ze ma troche slabe plemniki ja za to ciagle przechodzilam jakies infekcje na szczescie wyleczylam je i po jakims czasie udalo sie w kwietniu tego roku zaszlam w ciaze, zycze Wam dziewczyny pieknego prezentu pod choinke.
 
reklama
Witam wszystkich :)
Jestem nową użytkowniczką tego forum, a od niedawna również staraczką :)
Pozdrawiam wszystkie staraczki i na początek życzę dwóch kreseczek pod choinkę :)
 
Do góry