reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam Was wszystkie staraczki:-)! U mnie juz po @ i zaczynamy z M starania:-), mam nadzieje ze sie w tym cyklu uda, byłby piękny prezent na Świeta Bożego Narodzenia;-)!

Maxymka ciesze sie że pechęrz dał Ci odpocząć i że juz jest wszystko wporządku:-).

P.S. Trzymam kciuki za Was kochane staraczki:-)
 
reklama
Witam Was wszystkie staraczki:-)! U mnie juz po @ i zaczynamy z M starania:-), mam nadzieje ze sie w tym cyklu uda, byłby piękny prezent na Świeta Bożego Narodzenia;-)!

Maxymka ciesze sie że pechęrz dał Ci odpocząć i że juz jest wszystko wporządku:-).

P.S. Trzymam kciuki za Was kochane staraczki:-)

no to owocnych staranek moja droga,taaki przenet to kazdy by chyba chcial dostac:-)
ja niestety czekam do nastepnego cyklu, moj pecherz tal latwo nie odpuszcza, przyplatala sie bakteria i teraz musze z nia walczyc no ale do nastepnego cyklu jeszcze ze dwa tygodnie wiec mijemy nadzieje ze bede juz okazem zrdowia:-)
pozdrawiam wszystkie staraczki, no i co wy tak cicho dzeiwczyny siedzicie!!!
 
no to owocnych staranek moja droga,taaki przenet to kazdy by chyba chcial dostac:-)
ja niestety czekam do nastepnego cyklu, moj pecherz tal latwo nie odpuszcza, przyplatala sie bakteria i teraz musze z nia walczyc no ale do nastepnego cyklu jeszcze ze dwa tygodnie wiec mijemy nadzieje ze bede juz okazem zrdowia:-)
pozdrawiam wszystkie staraczki, no i co wy tak cicho dzeiwczyny siedzicie!!!

Oj maxymka musiałam cos przeoczyc z tym Twoim pęcherzem:-(, ale ciesze sie powoli wracasz do zdrowia:tak:
Ja za siebie sama trzymam kciuki jak narazie szalejemy z M:tak:

Pozdrwiam Was wszystkie staraczki i trzymam kciuki:-)
 
Witam Was wszystkie kochane staraczki:-)
Strasznie pusto sie zrobiło na tym forum:-(, piszcie kochane co u Was:tak:!!

Maxymka- co słychać u Ciebie??

Pozdrawiam
 
Witam Was wszystkie kochane staraczki:-)
Strasznie pusto sie zrobiło na tym forum:-(, piszcie kochane co u Was:tak:!!

Maxymka- co słychać u Ciebie??

Pozdrawiam

witaj moja Droga,
no faktycznie cos ucichloo tutaj...czekmay na wiesci od swierzych staraczek!!!
ja wciaz na atybiotyku na pecherz i odliczam dni do nastpengo cyklu zeby kurcze juz wyzdrowiec i znowu sie moc starac...a Ty jak tam??bedziesz miala nisepodzianke na mikolaja??:-)
 
Hej:-)

Maxymka, bardzo bym chciała tą niespodzianke na Mikołaja, ale wątpie:-(, @ dopiero pod koniec listopada więc żyje w niepewności, no i można jeszcze zafasolkować:-).
Wczoraj znowu dowiedziałam się, że w ciąży jest kuzyna żona- brali ślub po nas prawie rok czasu- cieszę się ich szcześciem,ale z drugiej strony przykro mi że to znowu nie ja:-(- dobrze że jest M i potrafi pociszeyć:tak:!
Maxymka trzymam kciuki, zreszta jak za każdą która chce zostać mamusią:tak:

Pozdrawiam
 
Hej:-)

Maxymka, bardzo bym chciała tą niespodzianke na Mikołaja, ale wątpie:-(, @ dopiero pod koniec listopada więc żyje w niepewności, no i można jeszcze zafasolkować:-).
Wczoraj znowu dowiedziałam się, że w ciąży jest kuzyna żona- brali ślub po nas prawie rok czasu- cieszę się ich szcześciem,ale z drugiej strony przykro mi że to znowu nie ja:-(- dobrze że jest M i potrafi pociszeyć:tak:!
Maxymka trzymam kciuki, zreszta jak za każdą która chce zostać mamusią:tak:

Pozdrawiam

dzien doberek z samego rana,
ja jzu w pracy ale dopiero na rozbiegu wiec tu wpadam co by milo zaczac dzien.kurcze jak ja cie dobrze rozumiem moja droga z tymi dziecmi w rodzinie...mojego meza siostra miesiac temu rodzila coreczke,niedlugo chrzest i mimo ze naprawde sie ciesze, a mala jest sliczna to w sercu az zakluje cos czasem...eh...no nic to trzeba sie uprzec i robic swoje:-)a Ty masz ejszcze szanse w tym cyklu jak rozumiem wiec uszy do gory i do pracy:-)
pozdrowiam i milego dnia,buziolee
 
Witam;-), Maxymka chybe we dwie juz zostałyśmy na tym forum, czyżby już wszystkie szczęściary zafasolkowały??
No szansa jest zawsze, są takie przypadki i w takich momentach koleżanki zachosziły w ciąże że aż trudno uwierzyć.
No tak z tymi dziećmi jak mówisz człowiek sie cieszy ale żal w serduszku mały jest. U Ciebie tylko siostra M, a u mnie siostra, kuzynka, koleżanka i bratowa M.:-( Ale ciesze się że mają takie śliczne dzieci no i zawsze jestem juz mama chrzestną ślicznej Lenki:tak:. No ale tak jak mówisz kochana głowa do góry i trzeba robić swoje;-)

Buziaki i kolorowych snooooffffff:-)
 
Hej kochane staraczki, strasznie pusto na tym forum:-(!
Ale za to ja nadrabiam:tak:, a wiec za okolo tydzien powinnam dostać @, jednak zamiast napuchnietych piersi, mam duży ból brzucha:-(, nie wiem co to jest bo poraz pierwszy w moim życiu taki ból u mnie występuje. Dopiero w poniedziałek wybieram sie do gina, chyba ze objaw ustąpi.
Maxymka co u Ciebie??
I co u was staraczki??
Pozdrawiam :tak:
 
reklama
witam
jestem nowa na tym forum
staramy sie z mezem o drugie dzieciatko, mam nadzieje w wkrotce dowiem sie ze znow bede mamusia. Dzis bylam robic badanie GCG beta, jutro wynik i wszystko bedzie jasne...
 
Do góry