reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

malpajaja - to juz trzymamy kciuki za siebie na wzajem:-) choc ja mam przymusowa przerwe bo biore antybiotyk na pecherz,masakra jakas nie moge sie pozbyc zapalenia.jutro znowu urolog i pewnie antybiotyk, wiec dla staranek poki co czerwone swiatlo:-( ale Ty moja droga walcz:-) i glowa do gory....
agutkaZG - sliczna corcia :-) na pewno za drugim razem tez Wam sie uda:-)powodzenia
cieplutkie buziaki dla wszystkich staraczek!!!!powodzenia kobitki
 
reklama
Maxymka- ja na dniach mam dosctac okres i obawiam sie ze właśnie dostrzegam tego objawy;(. Więc kolejny miesiąc starań poszedł na marne. A no tak Ty kochana walczysz z zapaleniem pęcherza. Jeśli mogę Ci doradzić, bo i ja jakiś czas temu nie mogłam ruszyć się z łóżka miałam takie zapalenie jednak nie świadoma zrzuciłam to na kregosłup. Moja bardzo mądra babcia uświadomiła swoja wnusie (czyli mnie;)),że mam biegiem lecieć do apteki po urosal i w miske wrzucic woreczki rumianku, herbaty i coś tam jeszcze (nie pamietam teraz dokładnie) zalać to gorącą wodą, i posadzić swoj szanowny goły tyłeczek na pare wydobywającą się z miseczki;) wiec tak zrobiłam i robiłam to dokładnie trzy razy bo potem dolegliwości mi mineły. Jedyne co to prawie cały urosal wybrałam (okolo tygodnia), ale to dla zabezpieczenia aby ból nie powrócił. Jeśli będziesz tak robiła( a naprawde polecam) to weż nakryj się ręcznikiem żeby para nie uciekała, bo ona w tym jest najważniejsza. Moje posiedzenie na misce trwało około godziny. Ale było warto;)
Pozdrawiam wszystkie staraczki;)
 
heloo, jak tam zyjecie moje drogie swierze staraczki??!!!
mam nadzieje ze milo spedzacie niedzielne popoludnie i mialyscie okazje zeby spokojnie odwiedzac groby swoich bliskich i spotykac sie z rodzina...ja przez swoj pecherz w tym roku postanowilam zostac w domu co by sie znowu nie podziebic,eh.
malpajaja - dzieki za wskazowki:-)dzis juz troche lepiej sie czuje no i jutro czas wracac do pracy,ale moze to i dobrze bo tam przynjamniej nie ma czasu na glupie mysli...zajme sie obowiazkami sluzbowymi i wsio,byle do nastepnego cyklu jak skoncze natybiotyk i do roboty:-)
pozdrawiam Was wszystkie i czekam na nowosci:-)buziaki
 
Witam wszystkie Panie;), jak tam starania?? Czy którejś się już udało??;)
Maxymka- jak widac raczej zostałyśmy tutaj same:-(. Ciesze sie ze z Twoim pecherzem juz lepiej:tak:. Czekam na jakiś nowości.
Pozdrawiam Wszystkie staraczki:tak:
 
Cześć Dziewczyny, chwilę nie pisałam, ale chciałam wszystko wyjaśnić z lekarzami. No więc podejrzenie mikrogruczolaka przysadki mózgowej (skierowanie na rezonans magnetyczny) i zapalenie tarczycy. Biorę bromergon i jeszcze coś na tą tarczycę, ale nie pamiętam teraz nazwy. No i po za tym to na razie muszę zrezygnować ze staranek bo dostanę pracę i nie chcę wyrolować pracodawczyni wpadając zaraz po podpisaniu umowy. Tak więc proszę o skreślenie z listy starających się o bąbelka :(
Pozdrawiam i życzę Wam Wszystkim jak najszybszego i bezproblemowego zafasolkowania :)
Buziaki :*
 
Witajcie Staraczki
My właśnie zaczęliśmy starania i czekamy na efekt. Nie muszę dodawać, że mam stresa jak nie wiem.
Życzę Wam powodzenia
 
czesc Dziewczyny,
jak zyjecie??czy u was tez dzis byl taki brzydki szary mokry i chlodny dzien,fuj taka pogoda ze sie odechciewa nosa wystawiac z domu.
ja powoli mam nadzieje wychodze z tych klopotow z pecherzem i teraz niestety czekam do kolejnego cyklu,mimo ze ten dopiero co sie zaczal, ale biore leki i nie moge ryzykowac,eh...szkoda...wielka szkoda...no ale co zrobic,kazdy przeciez chce zeby ewentualna dzidzia byla zdrowa:-)wiec troche cierpliwosci,choc to absolutnie nie jet moja mocna strona:-)
Alaa - witaj na forum i sprobuj sie nie denerwowac bo to podobno nigdy nie moga:-)sama tak gadam i sie wymadrzam a juz nogami przebieram zeby zafasolkowac;-),no nic to zycze udanych staranek no i czekamy na nowosci
malpajaja - no a co u ciebie moja droga, jak twoje staranka o potomka??mam nadzieje ze niedlugo bedziemy sie wszystkie cieszyc fasolkami:-)
pozdrowionka dla wszystkich Dziewczyn i do uslyszenia:-)
 
hej STARACZKI :-)
My również jesteśmy na etapie starania i mam nadzieję, że pójdzie gładko i szybko jak za pierwszym razem:-) wystarczyło starania jeden miesiąć i Paulinka gotowa hihihih.....wiec teraz czekam na @(13.11)i mam ogromną nadzieję, że sie niepojawi (a zrobiłam zapas na pół roku @)hmmm..sie okaże trzymam mocno kciuki za wszystkich starających sie :blink:
 
Cześć staraczki:)
Jesteśmy z mężem na etapie starania się :) biegam na wszystkie możliwe badania bo coś cykle zaczęły kombinować :)
mam nadzieje że niedługo nam się uda

pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów :)

p.s. ciesze się że jest takie forum - kobitki mogą się wspierać w tzw staraniu się :)

 
reklama
dzien doberek z samego ranka:-)no moze nie tak do konca z ranka,zalezy pewnie dla kogo, ale mnie sie dzis tak dobrze spalo ze zwleklismy sie z M z lozka dopiero przed godzinka:-)
widze ze robi sie nas co raz,to super!!!!:-)zawsze to wiecej kobitek do wspierania sie
magdaso3 - gratuluje coreczki!!!kurcze ale to za 1szym razem faktycznie gladko wam poszlo miesiac i juz:-)tylko pozazdroscic.miejmy nadzieje ze tym razem tez wam sie tak szybciutko uda:-)
*Tośka* - witaj, miejmy nadzieje ze nam wszystkim sie szybko uda i bedziemy swietowac sukcesy:-)
pozdrawiam wszystkie staraczki no i do uslyszenia
ps. ehhh,ja musze ciagle czekac do nastepnego cyklu przez leki,a tez tak bym juz chciala sie znowu starac...eh...
 
Do góry