reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

To ja dołączam do grupy. O drugą dzidzię staramy się od sierpnia 2006r. - na razie bez skutku. Jutro są Walentynki i ... moje pierwsze podejście do inseminacji.
 
reklama
Witam!
Też jestem tu nowa:-)
My z mężem staramy się dopiero drugi miesiąc :tak:
Ale już ten można uznać,ze nie udany,owulacji chyba nie było:angry:
Pozdrawiam
 
Cześć. Ja też jestem nowa. Staramy się od około pół roku. Niestety w tym czasie zaszłam w ciążę i poroniłam. Odczekaliśmy aż lekarz da nam zielone światło i znów walczymy od dzidziusia. A jak ostatnio jestem senna i bolą mnie piersi więc może się udało. @ ma przyjść w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki żeby się nie pojawiła :-D
 
Przyłączam sie do grupy.Staramy sie o dzidziusia od 09-2008 ale na razie nic z tego.Mam znów nadzieje bo @ spóźnia mi sie 5 dni,mam takie gniecenie w brzuchu i czasem zawroty głowy.....Trzymam za Was kciuki ale PROSZE Wy trzymajcie za mnie!!!!!;-)
 
Cześć. Ja też jestem nowa. Staramy się od około pół roku. Niestety w tym czasie zaszłam w ciążę i poroniłam. Odczekaliśmy aż lekarz da nam zielone światło i znów walczymy od dzidziusia. A jak ostatnio jestem senna i bolą mnie piersi więc może się udało. @ ma przyjść w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki żeby się nie pojawiła :-D

Przyłączam sie do grupy.Staramy sie o dzidziusia od 09-2008 ale na razie nic z tego.Mam znów nadzieje bo @ spóźnia mi sie 5 dni,mam takie gniecenie w brzuchu i czasem zawroty głowy.....Trzymam za Was kciuki ale PROSZE Wy trzymajcie za mnie!!!!!;-)

No i jak dziewczyny i jak zafasolkowane :)- Ja czekam na owulke 2 cykl
 
Przyłączam sie do grupy.Staramy sie o dzidziusia od 09-2008 ale na razie nic z tego.Mam znów nadzieje bo @ spóźnia mi sie 5 dni,mam takie gniecenie w brzuchu i czasem zawroty głowy.....Trzymam za Was kciuki ale PROSZE Wy trzymajcie za mnie!!!!!;-)

Nic się nie martw trzymamy za Ciebie kciuki i za Wszystkie staraczki. Ja mam nadzieję, że też niedługo będę zafasolkowana, ale jeszcze za wcześnie żeby sprawdzić. Poczekam jeszcze tydzień. Jak się nie uda to zaczniemy z mężem w przyszłym miesiącu. Buziaki!:-D
 
Dziewczyny mam pytanie! Czy któraś z Was brała kiedyś Lutenyl? Ja dostałam go od pani doktor na wzrost progesteronu bo nie udało mi się donosić dwóch ciąży. Cykle mam regularne dlatego biorę go co miesiąc od 15 dnia cyklu przez 10 dni. Wiem, że nie powinno się go brać w czasie ciąży i martwi mnie tylko jedno jeden lekarz mówi żebym przestała go brać a jak się dowiem, że jestem w ciąży to mam go zamienić na Luteinę. Natomiast inny lekarz mówi, że on to by mi go podawał do 12 tygodnia bo niby Lutenyl wspiera ciążę. I komu tu wierzyć. Boję się, żebym nie narobiła krzywdy dzieciątku zanim się zorientuję, że jestem w ciąży. Jeśli któraś miała podobny przypadek to proszę napiszcie.
 
reklama
Do góry