reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam wszystkie Panie. Trafiłam tu przypadkiem i mi się spodobało. Mam 34 lata i dwoje ukochanych dzieci (niestety z innych tatusiów). Córka - 14,5, synek 6,5. Wokół mnie pełno moich koleżanek z “brzuszkami”, a mnie aż coś ściska, chciałabym chyba jeszcze jedno dziecko. Mój małżonek jest sceptycznie do tego nastawiony, ale myślę, że gdyby już było to by się cieszył. Próbuję od dwóch miesięcy, na razie troszkę nie wychodzi, ale już lata nie te……
 
reklama
witam jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanko czy kturas z was miała zapisane luteine na wywołwnie miesioczki i jak sie czułyscie po luteinie ????? pozdrawiam :-)
 
Witam wszystkie staraczki!
Właśnie wysłałam zgłoszenie na listę 2009:-)
Staramy się z mężem od marca 2008r. Wcześniejszą fasolkę straciliśmy w 11tyg. (w grudniu 2007):-(
Mam nadzieję, że w tym roku się uda:-)
 
:-D:-Dhej laski:-)
wlasnie odstawilam tabletki... okres po 1 stycz., caly miesiac sie staran...@ powinna przyjs za pare h, ale wiem , ze moze byc z nia roznie....robilam test:sad: i nic...takbym chciala fasolke:no:.najsmieszniejsze jest to ze jak myslisz ze moze, to wszystkie objawy sie pokazuja...zapraszam na skypa kobialki, ktoer sie staraja...dominika.chudyk, manchester- mozecie tez bez kropki.....
p.s, moj facet mysli ze zwariowalam....juz szkoda mi z nim rozmawiac o ciazy, cyklach, sluzie:wściekła/y::-):-D...........
 
Nie piszemy tu postów!!!!!!!!!
Aby być na liście proszę napisać do mnie na PM (naciśnięcie lewego przyciska myszki na nazwie użytkownika) lub napisać coś na forum staraczki itp.
 
reklama
Do góry