reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

witam dostałam to wredno @ po luteinie i czuje sie fatalnie mam zawroty głowy zrobiłam sie płaczliwa i robi mi sie niedobrze a o chumoze niewspomne bo jest bardzo kiepski czy to normalka :-:)-:)-:)-:)-:)-(
czy dlatego sie czuje ze niema fasolki a tak bym chciała jo miec pozdrawiam
 
reklama
Kochana, bardzo mi przykro :( zparaszam na watek "starania watpliwosci" lub "staraczki 2009", jest tam wiele dziewczyn ktore beda mogly wesprzec.
 
cześć!
jestem tu nowa... fajnie tak czytać, ze Wam sie udało ... daje mi to nadzieje, ze na mnie tez przyjdzie pora :)) staramy się od ponad roku ... narazie biorę tylko Luteine - podobno ma pomóc, ale w przyszłym tygodniu idę do lekarza - moze na jakies badania w koncu mnie pośle :) Jak narazie co miesiąc płacz w poduche :( ...
ale mam wspaniałego męża :-) nawet z ochotą pobiegł na badanie spermy - naszczęście wszystkie wyniki okazały sie dobre - choć taka pociecha :tak:
Trzymam kciuki za Was i za siebie ;-)
 
sabina617 - wiem co czujesz ... mam to samo od kilku miesięcy ... najbardziej sie wsciekam, jak dostaje @ po 30 dniach - kiedy nadzieja jest coraz wieksza .... ale nie martw sie ... musi sie udac! zobacz... tyku dziewczynom tu sie udało :tak:
 
sabina617 - wiem co czujesz ... mam to samo od kilku miesięcy ... najbardziej sie wsciekam, jak dostaje @ po 30 dniach - kiedy nadzieja jest coraz wieksza .... ale nie martw sie ... musi sie udac! zobacz... tyku dziewczynom tu sie udało :tak:
Klaudyna_a
tszymam kciuki zeby i tobie sie udało zafasolkowania wkoncu powinno nam sie udac :-) my tesz jusz od roku sie staramy o fasolke i jak narazie nic ale mam wielko nadzieje ze sie uda
dziwie sie twojemu gin ze niama ci zrobione zadnych badan a zwłaszcza ze od roku staracie a u twojego meza so dobre wyniki powinien jusz dawno cie skierowac na jakies badania
 
witajcie jestem nowa i chce dołączyć do listy:)

mogę?

@ zaczęła się dziś:( 05. 02. 2009, 28 dni cykl, 3 lata stań bez rezultatu.....

ale ciągle pełna nadziei :)
 
czesc wszystkim jestem nowa...o malenstwo staramy sie juz ponad pol roku :-:no: jestesmy pelni nadzieji....
 
reklama
Cześć wszystkim, ja też jestem nowa. Staramy się od roku. Ja też mam nadzieję że wreszcie się uda. Od przyszłego cyklu zacznę stosować testy owulacyjne, podobno pomagają.Powodzenia
 
Do góry