reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Lista starających sie 2009


*Misia*
*karolka*
A27
Aga6696
agadaria
Agnessita
Agniesiak85
agnieszka.kk
Alex91 II
alisa79
amel81
amelka84
Anetka_83
anian
Anna Zasada
asiucha-L
asus
bablyss
babo
Bazylia@
becia84
Beti1975
Carri
cetedra
cyniczna
Czarodziejka
dzeni4
ell
elfa75
elisabeth
emma2
enka1
Eve84
ewica24
gie-oska
gosiula23rex
imagination II
inez77
ivi
J@goa@
jarzebinka
Julitka
Justys84
kaira24
Kajeczka20
Kaprycha
karola322
karo85
kasiulek82
katarzynka1979
Katerinka
katya25
Kinga85
kinguś
Kroptusia ll
LauraOna
Lilu19
Lolisia2
lolitka200
Lusesita
Madzia_pl
madziulenka
maggie_f
maja123
Majka1983
malwina :)
mari27
Marlena85
martyna222
Martyna76
Marzenixx
mezatka
mitemil II -14.12.2008r
molphin
moni_ika
MORELKA27
nikitka12
ninonka
niunia27
OLICA
Pinacolada
Pysia510
Qcz
romka
Rudson
sajonara II
sawi
selenka
shingle
shenkoka
sisi 86
smartka
Sylwia75
sylwka22
syneczki2
syla28 II
tikanis II
zanka1411
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, nie będę teraz tu częstym gościem, może ktoś poprowadzi za mnie obecną listę, a może będzie nowa ze względu na to, ze teraz są dwa wątki: Mamusie, staraczki w 2009 i Starające sie 2009.
Mały bajzel, niech administrator rozstrzygnie problem jeżeli nadal będzie spór o to który wątek właściwy. Ta lista bynajmniej dotyczy dziewczyn z wątku Mamusie, staraczki 2009.
Powodzenia, zajrzę po nowym roku co tu słychać.
Może ktoś stworzy tę listę dziewczyn która okaże się właściwa:confused:
 
hej:-)
Niunia a może niech ta lista lata na wątku naszym, czyli Mamusie staraczki 2009 i wtedy każda będzie na bieżaco tam:-) generalnie była stworzona do tego wątku
ja może też cały czas nie jestem tylko popołudniami po pracy ale mogę ją ciągnąć dalej, chyba, że jest jakaś chętna:-)
 
Hej Dziewczyny,
dolaczam do starajacych sie 2008/2009. Zawsze lubilam dzieci i wiedzialam, ze chce miec swoje. Ale jakis czas temu cos mnie tknelo. Juz czas. Mielismy serie spotkan ze znajomymi i rodzina z malymi dziecmi, i za kazdym razem bawiac sie z maluchami, jakos tak patrzylismy na siebie wzrokiem mowiacym: "chcesz?". Okres plodny wypadl dokladnie na okres swiateczny. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Czuje cos, ale rownie dobrze moge byc po prostu podekscytowana. Niemniej jednak czuje sie zmeczona (niekoniecznie objaw), ale tez mam lekko skorczowy bol w podbrzuszu. Czulam oczywiscie o wiele wiecej, ale poniewaz uznalam, ze z ekscytacji moge sobie wmawiac objawy, uspokoilam sie i czesc z nich przeszla. Bol w podbrzuszu, jakby przed okresem nie przeszedl. Chcialabym juz wiedziec! :) Ale test nie zadzialalby jeszcze.
Pozdrawiam
 
Qcz - witaj:)

Jak okres plodny w te swieta to troche za wczesnie zeby cos czuc (zagniezdzenie jest po ok 7-10dniach i wtedy zwykle sie cos mozna poczuc. Choc chyba wiekszosc kobiet nie czuje nic

Zycze powodzenia w staraniach. I zapraszam do forum, gdzie mozna pogadac z kobitkami o wszystkim:)
 
Dziewczyny, nie będę teraz tu częstym gościem, może ktoś poprowadzi za mnie obecną listę, a może będzie nowa ze względu na to, ze teraz są dwa wątki: Mamusie, staraczki w 2009 i Starające sie 2009.
Mały bajzel, niech administrator rozstrzygnie problem jeżeli nadal będzie spór o to który wątek właściwy. Ta lista bynajmniej dotyczy dziewczyn z wątku Mamusie, staraczki 2009.
Powodzenia, zajrzę po nowym roku co tu słychać.
Może ktoś stworzy tę listę dziewczyn która okaże się właściwa:confused:
niunia juz nie ma bajzlu bo administrator zrobił porządek i jest jeden watek.:tak:
tak wiec wracaj do nas szybko! :happy:
 
reklama
Przypominam, że nie piszemy tu komentarzy, teraz jak jest już jeden wątek dot starań 2009 wszelkie prośby o wpisanie na listę wysyłajcie na PM
 
Do góry