reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Wanilia_sky witamy nową staraczkę i oczywiscie trzymamy kciukasy;-)
Dziękujemy Iwonka2006 za pamięć i trzymaj nadal kciuki za nas:tak:,a pomalutku dołączymy do EMCI;-).Ja oczywiscie trzymam kciuki za Was wszystkie no i za siebie.Dobranoc;-)
 
reklama
wklejam link do przydatnego kalendarza dla staraczek... niestety po angielsku...
http://www.whenmybaby.com/home.php


dalej kliknijcie na "start here" u dolu w Free Preconception and Pregnancy Tools!
 
berni78 dziekuję za przywitanie :-) chciałabym tu zagościć na dłużej, dzielić się z wami moimi radościami i informowaniem was o moich rezultatach w sprawie poczęcia wymarzonej córeczki :-)
 
Witam bardzo serdecznie.Jestem tu pierwszy raz ale mam nadzieje ze nie ostatni!!:happy: Staramy sie z mezem o dziecko poltora roku,we wtorek wrocilam od mojej pani ginekolog i powiedziala mi ze uniej moje leczenie sie skonczylo(a moze isc jeszcze do innego lekaza?),chce mnie wyslac do poznania(mieszkam w chodziezy 80km od poznania) na polna zeby tam lekarze sie mna zajeli.Wedlug pani doktor powinnam miec robiona laparoskopie.A moje pytanie jest takie czy mial juz ktos robione to?Jaki najlepszy jest lekarz na polnej i najwazniejsze pytanie ile w poznaniu biora za wizyte??Pozdrawiam wszystkich Madzia
 
Madzia29- ja nie mialam laparoskopii ale mialam ja miec... jednak najpierw mialam hsg ... jest tu duzo dziewczyn,ktore mialy laparoskopie i na pewno beda ci umialy pomoc... czy 29 w twoim nicku to wiek? jak tak to zapraszam na watek "1 dziecko po 30-stce".... napisz tam i na " watku glownym cz.2" staraczek... na pewno szybko ktos ci pomoze :-)
 
Kochane dziewczynki! Bardzo, bardzo dziekuje za gratulacje!!! Wiecie, ja jeszcze nie moge w to uwierzyc...Tak sie ciesze, ze szok!!:-D:-D Na watku czerwiec 2008 cisza jak makiem zasial, ale mam nadzieje, ze sie rozkreci:tak:
Wam wszystkim oczywiscie z calego serca zycze rychlego zafasolkowania i jak zwykle dziele sie fluidkami!!!;-)Buziaki staraczki!!!:-)
 
Dziękujemy Emcia za fluidki,widzę że u ciebie wszystko ok :-) bardzo się cieszymy.
U mnie w kolejnym cyklu znowu pudło:wściekła/y:przyszła ta wredna@:wściekła/y:,ale się nie poddam ;-).Następnym razem :tak:Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dzionka życzę
:-D
 
reklama
CZEŚĆ WAM DZIEWCZYNKI:-) U MNIE PO STAREMU CZEKAM NA @ ALE JESZCZE MAM CZAS DO 24 .10. WRESZCIE WYBIERAM SIĘ DO GIN. NIE MA NA CO CZEKAĆ MAM NADZIEJĘ ŻE, WYŚLE MNIE NA BADANIA W KOŃCU 15 MIESIĘCY STARAŃ TO JUŻ SPORO:no: ODEZWE SIĘ CO MI POWIEDZIAŁ CHYBA,ŻE BEDZIE MIAŁDLA MNIE LEPSZĄ WIADOMOŚĆ:tak: ALE NIC NA TO NIE WSKAZUJE NO TO PA
 
Do góry