reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Chcialam sie pochwalic, ze nam sie udalo i fasoleczka jest w drodze!!! Tak sie cieszymy, ze nie moge przestac sie usmiechac! Zupelnie sie tego nie spodziewalam w tym miesiacu - a tu NIESPODZIEWAJKA!!!:tak::-D:-D:-D:-D Objawow mam niewiele, lekkie mdlosci, bole w podbrzuszu, no i taki apetyt, ze zjadlabym konia z kopytami:szok::-D:-D:-D A no i niestety wysypalo mi buzie wrrrrrrr:growl:. Ale to nic najwazniejsze zeby z dzidzia bylo wszystko ok!!!
Powodzenia dla wszystkich staraczek! Przesylam moc fluidkow!!!:tak::tak::wink::wink:
 
NO MOJE GRATULACJE EMCIA TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ MAM NADZIEJĄ ŻE ZŁAPIE TYCH TWOICCCCCCH FLUUUUIDKÓW I TEŻ DOŁĄCZĘ DO CIEBIE ŻYCZĘ SPOKOJNEGO OKRESU OCZEKIWANIA NIE ZAPOMNIJ O NAS
 
EMCIA gratulacje:-):-):-)trzymajcie się cieplutko,spokojnych 9miesięcy:tak:
Ja też złapie trochę twoich fluidków i kto wie być może...
Pozdrowionka
:-):-):-)
 
Witam :)
Jestem tutaj nowa, ale pragnę zagościć na dłużej na forum.
Z mężem również pragniemy małej fasolki, ale jakoś trudno nam sie jest zdecydować, który moment bedzie najlepszy. Mamy już dwóch synków Kacper ma 9lat a Patryk 8lat. Bardzo pragniemy córeczki.
 
Chcialam sie pochwalic, ze nam sie udalo i fasoleczka jest w drodze!!! Tak sie cieszymy, ze nie moge przestac sie usmiechac! Zupelnie sie tego nie spodziewalam w tym miesiacu - a tu NIESPODZIEWAJKA!!!:tak::-D:-D:-D:-D Objawow mam niewiele, lekkie mdlosci, bole w podbrzuszu, no i taki apetyt, ze zjadlabym konia z kopytami:szok::-D:-D:-D A no i niestety wysypalo mi buzie wrrrrrrr:growl:. Ale to nic najwazniejsze zeby z dzidzia bylo wszystko ok!!!
Powodzenia dla wszystkich staraczek! Przesylam moc fluidkow!!!:tak::tak::wink::wink:

Wielkie gratulacje!!! cieszymy :-D:-D:-D:-D:-D:-Dsie z toba razem EMCIA, a ja tak troszke ci zazdroszcze ci troszke ale napewno w swoim czasie tez bede sie cieszyc razem z wami dziewczynki i męzm.:-):-):-)
 
Witam i gratulacje dla zafasolkowanych. Mi było ciezko sie zdecydowac ale decyja zapadła wiec wszystko co trzeba bierzemy zdrowia pilnujemy i nadkolejna kruszyna pracujemy....:-D;-)
 
reklama
Emcia Gratuluje!!!!!! Czyzbys tylko ty na czerwiec sie zalapala z calego forum???? Mam nadzieje ze zaraz nastepne na czerwiec 2008 dolacza!
Trzymam za was kciuki dziewczyny!!!!!
 
Do góry