reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Oj !! dawno mnie tu nie było duzo sie po zmieniało ale tak to jest w zyciu ciągle cos do zrobienmia i prawie nie ma czasu na releks przed kompem czy w inny sposób ale mam nadzieje ze to sie zmieni. choc pewnie jeszcze nie w tym miesiacu bo czekaja mnie gruntowne badania w szpitalu na oddziale i znów dwatygodnie wyciete z zyciorysu ale co ja nie zrobie zeby tylko doczekac sie jakies chocby najmniejszej najpiekniejszej fasolki:-):-):-)
 
Ena odpisałam Ci na 30-tkach :-) A listopad coraz bliżej :-)
Gusia80 doczekasz sie i Ty swojej upragnionej fasolki:tak: Więcej wypoczywaj;-)
Zozakoza z fasolką to nigdy nic nie wiadomo i najczęściej nas zaskakuje swoim pojawieniem się ;-). A gina to faktycznie warto odwiedzić bo już się chwilę staracie. Mam nadzieje że Ci pomoże i szybciutko zafasolkujesz:-)
 
a ja to bym chciała już teraz wiedzieć że mam w sobie małą Fasolcię która pojawi się niebawem na świecie :-) ale los nie jest aż tak łaskawy i nie chce mnie póki co obdarować takim małym szczęściem :-(- a raczej wielkim szczęściem :-D
 
Witam :-)

Ho ho widzę że w listopadzie będzie się działo. Trzeba będzie teraz prąd wszędzie wyłączyć to w sierpniu następnego roku porodówki nie nadążą :-D
Iwuś mocno uwież że będzie fasolka. Pojawi się na pewno:-)
Kaka82 im więcej nas w listopadzie tym lepiej. Będzie raźniej się na wzajem wspierać :tak::-)

Miłego dnia babeczki :-)
 
Cześć kobietki :-) dopisuje sie do listy staraczek! działamy z mężulem od września-dopiero pierwczy cykl-ale liczę, że niebawem sie uda :tak: tak własciwie to boli mnie w podbrzuszu po prawej stronie, i mam big piersi, ale spokojnie nie nakręcam się bo pewnie @ sie zbliża :wściekła/y: buziole dla Was!;-)
 
Sierpień...całkiem fajny czas na poród. Mam nadzieję, ze moim szczęsliwym dniem będzie 13 listopad (pawdopodobnie będzie wtedy owulacja:)). Postaram się o dobrego szampana i uroczyscie otworzę starania się o Fasolkę.

Powiedzcie same...w listopadzie same bure dni, najlepiej je spędzić w łóżku i się mocno przytulać;)
 
reklama
Powiedzcie same...w listopadzie same bure dni, najlepiej je spędzić w łóżku i się mocno przytulać;)

jak najbardziej :-) ja zafasolkowałam właśnie w listopadzie 2005, podczas "długiego weekendu" ;-) i mam teraz sierpniowego chłopaczka :tak: a do tej listy dopiszę się w przyszłym roku, może też w listopadzie?;-)

życzę owocnych i przyjemnych starań i pozytywnych testowań :-)
 
Do góry