reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Aqua:-( No szkoda.... Jaka ty jestes pozytywna, jak ty to robisz??;-)
Dzieki za kciukasy! Ja tez mocno sciskam za ciebie i za wszystkie staraczki!!:tak:
W koncu nam sie uda!!! A na razie wmawiam sobie symptomy wczesnej ciazy:crazy:
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY!
nie moge znależć działu powitań a jestem tu po raz pierwszy ,dlatego przywitam sie tutaj;-)
zaglądam tu ponieważ my też planujemy dzidzie , ledwo zaczeliśmy a ja już potrzebuje porady....
mam 30 lat @ mam co 30 dni .Pierwszy dzień ostatniej@ to 1.09 ale 23.09 miałam lekkie krwawienie myślałam że to @ powiedziałam mężowi i doszliśmy do wniosku że to troszke za wcześnie ale cóż i pojechałiśmy do miasta jak wróciłam było już po wszystkim wcześniej byłam troche senna i bolały mnie troszke jajniki i z krwawieniem wszystko sie urwało tylko mam troszke czułe piersi ,czy to może być ciąża
 
HEJ DZIEWCZYNY!
nie moge znależć działu powitań a jestem tu po raz pierwszy ,dlatego przywitam sie tutaj;-)
zaglądam tu ponieważ my też planujemy dzidzie , ledwo zaczeliśmy a ja już potrzebuje porady....
mam 30 lat @ mam co 30 dni .Pierwszy dzień ostatniej@ to 1.09 ale 23.09 miałam lekkie krwawienie myślałam że to @ powiedziałam mężowi i doszliśmy do wniosku że to troszke za wcześnie ale cóż i pojechałiśmy do miasta jak wróciłam było już po wszystkim wcześniej byłam troche senna i bolały mnie troszke jajniki i z krwawieniem wszystko sie urwało tylko mam troszke czułe piersi ,czy to może być ciąża

Witaj Kochana:-)
To może być ciąża - a krwawienie może wystąpić przy zagnieżdżaniu :-D No i z momentu twojego cyklu wynika że właśnie wtedy to wypadało :tak:
Trzymam mocno kciuki ;-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Jestem z trzydziestek ;-) i ostatnio Was podczytywałam. Bardzo chciałby się do was przyłączyć:tak:. Moje pierwsze testowanko przewiduje na 10-14 grudzień.
Przyjmiecie mnie do siebie??? :sorry2::-)

Liania zapraszam również na wątek pierwsze dziecko po trzydziestce :-). Całkiem możliwe żet to ciąża, a to plamienie to zagnieżdżanie sie fasolki :-) Ale z testem to poczekaj jeszcze parę dni.

Miłego dnia dziewczynki :-)
 
Dzęki dziewczyny :-)

Ja jeszcze muszę przetrwać kolejny cykl, ale już wiem że nie będzie łatwo:-p. Bardzo lubię z moim M przytulanka bez zabezpieczenia:zawstydzona/y:. No ale jak trzeba jeszcze uważać to trzeba:rolleyes:. Ale za to w listopadzie będzie się działo :tak::-D
Do tego czasu mam nadzieje że dziewczyny, które zafasolkują będą zarażać te jeszcze niezafasolkowane :-D.
Wszystkim życzę powodzonka :-)
 
Witam nowe staraczki,coraz wiecej nas przybywa.:-) Ja nadal trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny zeby się udało.Miłego dzionka życzę wszystkim:-D:-D:-D
 
reklama
HEJ
jestem ponownie i dziękuje za miłe przyjęcie do waszego grona:-)
Monik 75 to nie jest moje pierwsze dziecko ,ale nigdy coś takiego mi się nie zdażyło
mam 11 letniego syna ma na imię Marek i córkę Natalię ma 8 latek
miałam jeszcze jedno dziecko które straciłam w 9 tc 5 lat temu
chyba dlatego tak spanikowałam. Teraz modlę się do św.Dominika żeby to się nie powtórzyło
pozdrawiam Was wszystkie trzymam za was kciukasy i bardzo dziękuję za słowa otuchy(aż mi się :-Duśmiechneła)
 
Do góry