reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Liania gratuluje już dwójki dzieciaczków. Zapewne wiesz że każda ciąża przebiega inaczej, dlatego myślę że nie masz się co martwić. Wszystko będzie dobrze :tak::-).
A do trzydziestek i tak zapraszam;-)
Fajnie że nas tutaj tyle jest:-). Niedługo święta i może Św. Mikołaj nowe fasolki dla nas przyniesie:-)
Spokojnej nocki dziewczynki:happy:.
 
reklama
buziaczku - strasznie mi przykro :-( Glowa do gory w koncu musi sie udac, jak nie za miesiac to moze za dwa :tak: tylko sie nie poddawaj ! Mooocno Cie przytulam

Buziaczki:-D
 
ponieważ wczoraj się dopominałyście o fludiki to przyszłam troszke zostawić bo czemu miałbym się nie dzielić moim szczęściem :-):-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Camy_4 jak na razie objawy masz bardzo dobre ;-). Ale jeszcze jest za wcześnie na radość:-). Kurcze teraz to masz ten najbardziej myślący i nakręcający, czas. Ja jak będę w okresie wyczekiwania fasolki to chyba sobie wynajdę wszystkie możliwe prace do zrobienia, żeby tylko nie myśleć i się nie nakręcać:-D
 
Buziak przykro mi, moze w ym miesiacu troszke odpuscisz. Wiem ze dobrze mowic ciezko zrobic. Ale mysle ze jak na miesiac "zawiesisz" starania o dzidzie, cos sie odblokuje i wtedy sie uda, tak bylo w moim przypadku, opisywalam Ci- pamietasz.
 
monik75 uwierz mi kochana że nic na mnie nie działa !! Siedzę w pracy i nie mogę o niczym innym myśleć ! Chciałabym zasnąc na tydzień, potem się obudzić i zrobić teścior :tak::laugh2:
ehhh..... jeszcze caly tydzień z małym haczykiem :eek:
 
reklama
cześć dziewczynki:tak: mało do was zagladam moja wina należy mi się nagana wczoraj miałam termin @ ale nie przyszła dziś robiłam teścik i też pusto tylko jedna krecha nie mam żadnych odjawów bolą mnie tylko jajka chyba jednak będę czekać dalej:-)
 
Do góry