reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista PAŹDZIERNIKÓWECZEK

Mała_Mi pisze:
Czesc Nadia. Fajnie, że do nas dołączyłas. Tutaj jest bardzo miło, a poza jak mamy jakieś pytania albo wątpliwości to na BB zawsze znajduje się odpowiedz. Tak więc w razie czego pisz tutaj.
Aha. Gratuluję bąbelka i życzę spokojnych pozostałych 24 tygodni

Jeszcze raz dzięki za ciepłe powitania :) A co to jest BB ?? :-[
 
reklama


A Ty MoniQa już wróciłas ze ślubu ?? Fajnie było ?? Też bym poszła na jakiś śłub, ale nic w najbliższym czasie w moim otoczeniu sięnie kroji. Chociaż czasami to nic nie wiadomo. Może się coś w międzyczasie wydarzy.
 
Mała Mi tak juz wrocilam .. bylismy tylko na slubie ... narazie tylko cywilny kumpela robila, w gronie rodzinnym ... oczywiscie zapraszali Nas.. ale jakos nie bylam przygotowana na dluzszy wypad ;) ... pies w domu zostal sam ::) ;D


 
Z tymi psami to czasami jest problem. My też zawsze jesteśmy uwiązani bo do psa trzeba wracać. Wasz też, tak jak i nasz, jest duży i nie zawsze mozna go ze sobą wszędzie zabrac. A szkoda  :( bo nasz jest bardzo towarzyski i nie lubi zostawać sam w domu
 
Dokladnie ... takie towarzyskie pieski mamy .. a tak zadko moga na imprezki z nami chodzic ;) ... ale tak poza tym to Nasz czarnula wszedzie z Nami jezdzi, zreszta znajomi, ktorzy mieszkaja dalej ( Krakow, Warszawa, itd) chca zebysmy przyjechali.. licza sie z tym ze nie mam gdzie zostawiac psiaka i zabieramy ją ze soba :) ... na szczescie tez mam takich znajomych ktorzy uwielbiaja zwierzaki ;) , a własne nie wszyscy moga miec :( ...
 
witajcie, ja również mam termin na październik, dokładnie na 25, ale nie wiem czy dotrwam bo to bliźniaki:)) pozdrawiam
 
reklama
ooooo super. Mamy pierwszą mame październikową z podwójną zawartością ;D Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego
 
Do góry