reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista obecności

reklama
Witaj Madziu!! Szkoda troszkę, ze tak późno bo za niedługo zaczniemy się rozsypywać. Myślę jednak, że jeszcze ze sobą jakiś czas pobędziemy. ;)
MP_996158~Peek-a-boo-Babies.jpg
 
Dzieczyny drogie! ja na te forum to już kilka miesięcy zaglądam , ale dziś odważyłam się wreszcie coś napisać bo miałam kilka pytań a wcześniej czytałam wasze rady i wskazówki.Fajnie, że takie forum istnieje :laugh:
Pisałam już to w temacie wyprawka (powtórzę się) bo nie wiem co robić: prać nowo zakupione ubranka dla dzidzi czy tylko je przepłukać w płynie do płukanie czy nic wogóle nie robić, nie wiem sama.
Może któraś z was ma wózek chicco tech 4wd duo? ja chce właśnie taki kupić. czy to dobry pomysł?
pozdrawiam serdecznie... do usłyszenia :D
 
witam magdę !
mylove26ug.gif


eg piszesz tak jakbyś po porodzie zaraz chciała opuścić nasze forum ;) ale przez pierwszy rok życia bobaska pewnie każda będzie często pisać co z maluchem i dlaczego tak a nie inaczej ;)
 
O mały włos i już miałabym Joasię w ramionach.
Narazie skończyło się na tygodniowych wczasach w szpitalu bo na poród jeszcze odrobinkę zawcześnie.
Wyprawka nie przygotowana.
Ja sama w domu i przerażona bo dostałam skurczy.
Nie było mi do śmiechu.
Teraz tylko pupa boli od zastrzyków, ale najważnejsze że w domu i mam czas żeby się przygotować aż nadejdzie właściwy dzień.
 
Oj Almetko a ja już się o Ciebie martwiłam bo od tego czasu jak pisałaś, że puchniesz to już się nie odzywałaś. Dobrze , że jesteś już w domku. A te skurcze to dostałaś tak od razu?
 
reklama
Bo to już nie będzie forum listopadówek tylko pod zupełnie inną nazwą Karolinna. ;)
Almetko cieszę się, że z Wami wszystko dobrze!!
Ale dawno nie było tu Kalinki. Ktoś wie co się z nią dzieje?
 
Do góry