reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek :)

Mam prośbę - jeśli ktoś chciałby, żebym go dopisała do listy marcówek, napiszcie mi na pw :) Nie chcę nikogo przeoczyć :)
 
reklama
witam Was Marcoweczki i tez przepraszam ze sie tak wkrecam ale chciałabym sie podzielic wiadomoscia ze mam na 22 marca termin wiec poprosze o wpisanie mnie na liste jesli mozna - pozdrawiam goraca
 
No i jestem po badaniu przezierności karkowej. Pani doktor (bardzo miła i uprzejma zresztą) powiedziała, że wyniki są dobre i tylko ode mnie zależy czy chcę robić test podwójny (z krwi) żeby zwiększyć pewność o dodatkowe 5% więc chyba dam sobie spokój. Na USG było już dobrze widać dziaciaka, ale leniwy jakoś (bo ani nie wierzgał ani się specjalnie nie kręcił).
Teraz muszę poszukać w necie jakichś informacji o tym co znaczą te wszystkie skróty na wydrukach z USG. Nie wiem czy gdzieś tego nie czytalam na forum i będę też musiała przeszukać. A może ktoś kojarzy gdzie był taki wątek to bardzo proszę o info.

Agutek a Ty już jesteś po badaniach?? Bo też miałas iść w środę.

Pozdrawiam
 
Agutek będzie dobrze :).
Ja też się trochę cykałam ale poszło dobrze. Pani doktor wszystko komentowała ale ja dizs jakas lekko przymulona jestem (chyba przez tę pogodę - raz słońce , raz deszcz) i połowa do mnie nie docierała, pewnie gdyby nie widoki na USG to bym zasnęła ;). Nie wspominając faktu, ze te wszystkie medyczne pojęcia średnio dla mnie zrozumiałe były. W każdym razie przezierność NT wyszła 1,3mm a to podobno jest w normie. A dzieciak ma 5,99mm.

Ja juz się umówiłam na USG w 20 tc na dobrostan. Kosztuje to wprawdzie 180 zł ale przynajmniej będę spokojna bo na porządnym sprzęcie wszystko widać a USG gdzie mialam robione pierwsze USG jest mało dokladne.

3mam kciuki :)
 
reklama
Do góry