reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej.
Wiktorkowa, witaj :)

Cześć Wiktorkowa :) U Nas na badaniu bioderek wyszło wszystko w porządku. A kiedy macie kolejną kontrolę?

Asia28 my mama też ułożony plan dnia i czasem jak coś Nam wypadnie to nie lubię jak Nam się rozwala ten plan :)

Kiedyś wspominałam Wam, że mój mąż nie chce się kochać (któraś z Was też o tym wspominała). Tyle razy próbowałam się dowiedzieć dlaczego i zawsze dawał mi wymijające odpowiedzi albo żartował, a wczoraj w końcu powiedział, że to dlatego że był przy porodzie i wszystko widział. Czuje się z tym okropnie :( czuje się tak jakbym go obrzydzała :(
Hope, niestety niektórzy faceci tak mają. Chyba musicie poczekać, aż mu przejdzie. Nie każdy facet ekscytuje się mlekiem w piersiach i widokiem, jak jego dziecko się rodzi ;) Tak, jak dziewczyny radzą - na pewno pogadajcie szczerze. Myślę, że Ty również nie powinnaś naciskać tylko małymi kroczkami musicie odbudować swoją intymność. Może właśnie więcej chwil razem, dobre wino, ładna bielizna i znów będzie chętny ;) A może go czymś zaskocz, czymś czego nie próbowaliście jeszcze?

Hejka;-)
Dzisiaj było w pytaniu na śniadanie o malutkich dzieciach które występuja w reklamach i rodzice z nimi chodzą na różne castingi i padło pytanie czy to dla kasy rodzicie robią?,na co matka odpowiedziała że dla dziecka,żeby coś spróbowało nowego(9 miesięczne dziecko),coś przeżyło hehh no nie chce się mi w to wierzyć i osobiście jakoś tego nie pochwalam zabardzo;-/ wogóle te dzieci były bardzo przeciętne a podobno wybrane bo wypadały lepiej na tle innych(12 miesięczna dziewczynka miała śliczne oczka),ale już nasze lipcowe są o wiele piękniejsze;-)
Moim zdaniem, zdecydowanie to pomysł rodziców. Chcą się pochwalić dziećmi i spełnić swoje marzenia/niezrealizowane plany. Takie maluchy może tego nie przeżywają tak, ale obejrzyjcie sobie program o dziewczynkach-tancerkach albo Małą piękność czy jakoś tak. Te dziewczynki wolałyby się bawić niż jeździć na konkursy i ćwiczyć. Chyba, że to jednorazowe, to może inaczej ;)
 
Hope: teraz mamy wizyte w połowie kwietnia. Dzis mój mały oficjalnie stanął w łóżeczku potem przy sofie. Chyba mu sie podoba ale ja go caly czas przez te bioderka sprowadzam do parteru. :-)
 
Ostatnia edycja:
Madziolina, spokojnie. Ostatnio rozmawialam z fizjoterapeutka, która powiedziała na widok raczkujacych syna, że szybko (czyli spokojnie Twoja ma czas jeszcze) a o wstawaniu, żeby nie pozwalać i wręcz hamować, bo wcześnie trochę...
 
Kurde dziewczyny jak hamowac jak moje dziecko wszedzie chce sie wspinac? I ciągle hopa hopa robi jak go tylko biore, 3 sekundy i.stoi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewuszki, bardzo dawno nie pisalam :( niestety moje brzdace na to mi nie pozwalaja a wieczorem jak juz spia to nie mam sily pisac. Mateusz ma lek separacyjny, na sekundke nie mozna Go zostawic bo placz do tego zeby ida pelna para.. juz cztery wyszly (jeden po drugim) i jeszcze dwa widze ze ida jednoczesnie. Smiesznie wyglada bo ma dwie jedynki na dole i dwie dwojki u gory :D maly drakula :D wrzyw/obiadow dalej nie chce jesc, mm to zlo.. takze dalej sie cycujemy, je tylko owoce i kaszki. Co do przemieszczania sie to jest Go pelno wszedzie.. pelza, raczkuje, wspina sie, staje przy oparciu i szczerze wolalam jak lezal na macie i pieknie sie bawil [emoji14] teraz odkurzyc spokojnie nie mogę bo albo sie wspina na odkurzacz albo próbuje zlapac rure odkurzacza [emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie najpierw pelzal, dzien przed ukonczeniem 7 miesiaca usiadl czyli 15-go a od wczoraj staje. Gdzies sie zgubil etap raczkowania heh. No przesadza juz. Jak na złość lekarz zabronil stawac, ja mowie ze nie wolno a on swoje. Teraz jak tylko widze próbę stawania to od razu go do siedzenia biore. Ale tak jak pisze Julka tego sie nie da zahamowac :-)
 
Pewnie ze sie nie da zahamować....

Moj starszak wszystko zrobił w 8miesiacu zycia. Najpierw zaczal sie czolgac później stawac, a na koncu raczkowac, pozniej chodzenie do boku.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój młodszy brat chodził w wieku 8 miesięcy, w wieku 9 jak małpka wspinał się już na meble i krzywy nie jest. :D każde dziecko rozwija się inaczej, nie dajmy się zwariować. Mój jeszcze nawet nie pełza bo leniwy, za to ładnue już siada. Z siedzenia tak się wygina, że to czego potrzebuje to dosięgnie więc średnio si garnie do raczkowania, ale jakoś si tym na razie nie przejmuję. Przyjdzie czas, że wyruszy, na razie cieszę się że nie muszę go wyciągać spid stołu.
 
Do góry