reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Witajcie
Właśnie jestem w trakcie szykowanie córci do szkoły więc między czasie sobie was czytam ale ze na telefonie to nie wszystko udało mi się pozaznaczac[emoji53]ale odpisze co pamiętam.

Wogole to muszę się przyznać że z córcia więcej się udzielała na bb a teraz wstyd powiedzieć jestem sporadycznie.
Próbuje was poznać i zapamiętuje szczegóły Ale jednak jak się codziennie nie odpisze to później umykają szczegoly[emoji34]


Aga zapomniałam napisć, że u nas na kolki pomaga viburcol, paracetamol i dzwięk suszarki.
Toteczka i nas niestety kolki były tak dramatyczne ze dwa razy dałam mu paracetamol w czopku bo już nic nic kompletnie nie pomagalo a on się zanosil. Serce myślałam że mi pęknie [emoji22] viburcol kupiłam ale jeszcze nie używałam oby się już nie przydał.
Witam
nie było mnie kilka dni ale czasu na nic nie miałam
niuńka była strasznie marudna wieczory były straszne nic nie pomagało nawet noszenie ale jak wiecie zmieniłam dietę i zaczęłam na nowo jeść jogurty (bieluch , serek wiejski) i okazało się że moja dzidzia tego nie toleruje odstawiłam i mała zasypia od 4 nocy sama tylko przytulona do mnie na łóżku i budzi się dwa razy ok 2,3 i później 6,7 a wczoraj to nawet tej pobudki ok 3 by nie miała tylko ja się przestraszyłam i zaglądnęłam dołóżeczka czy wszystko ok z nią
nawet już mniej mleka modyfikowanego je tylko cycusia wczoraj tylko jedna butelka mm była
mam nadzieję ze tak już zostanie

a i dzisiaj kończymy 5msc
I nas najbardziej marudny był na przełomie 3-4 mc i nas to był czas największych kolek gdzie niby po 3 mc miały ustąpić
No nic...przetrwalismy
Mam nadzieję ze synuś nie pamiameta a ja w miarę możliwości zapomnę.
Hejka:-) u nas chyba skok objawia się większą potrzeba snu, dziś budziła się ok 1,5 zjadla i spała dalej, wstalysmy ok 8 teraz idziemy na spacer bo mega ciepło 17stopni:-)

Tez zamówiłam takie litery dekory nad łóżeczko, czekam aż mi przyjdą i będę urządzać małej pokoj:-)

Zrobiłam też super obraz ze zdjęcia małej, tzn wysłałam zdjęcie i mi wydrukowal w formie obrazu i powiesiłam w sypialni :-)
Oj i nas też pięknie i cieplutko az chce się działać i długo spacerować wczoraj wróciliśmy tuż przed 16 tylko dlatego że już ciemno się robiło ...a nie lubię po wsi chodzić sama z dziećmi po ciemku bo dużo psów biega...


...
Oczywiście dla 4i 5 miesieczniakow ogromne buziaczki[emoji11][emoji11][emoji11]niech dalej przynoszą radość i szczęście rodzicom[emoji38]

....
I nas kąpiel jest uwielbiana kapiemy sie codziennie i główkę myjemy tez codziennie ja mu myje ręką i splukuje.
Nie myje szamponem bo dolewam plynu do kąpieli i to mam starcza[emoji5]

....
Co do karmienia i nowych smaków to jeszcze czekamy aż skończymy pół roczku czyli akurat oś nowego roku i my zaczniemy od warzyw poznamy ze 3 smaki i dopiero podam owoce.
Co do picia będę Ci uczyła pić wodę
Nie chce od razu wprowadzać słodkich soczkow.
Ale to wszystko zweryfikuje rzeczywistość na ile moje plany zaakceptuje Ksawery.

...
Aż trudno mi uwierzyć że już niebawem świata BN
W tym roku czekam na nie z wielkim utęsknieniem
Rok temu nie mieliśmy typowych świat.
A ja dokładnie dziś moja rok jak poszłam na l4 tak bardzo źle się czułam...
Mini ze mam przecudownego synka ciężko mi się wspomina ten czas...
Niestety i mnie ciaza to "poważna choroba" nawet lekarze zalamuha ręce...
Ale bylo zostały tylko wspomnienia...



Coś miałam jeszcze napisać....Ale zapomniałam...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a więc tak. Wysiedzialam sie u lekarza ponad godzinę. Lekarka powiedziała żeby nie zmieniać mleka bo mała już nie chcę tamtego (próbowałam bo mialam jeszcze pół puszki Nutramigenu) bo to jest słodsze wiec pies mydło zjadł[emoji58] kazała wprowadzać zupki - warzywa bo one mają dużo błonnika. Soczki a potem owoce i to w miarę szybko. Mamy syrop lactulosum na zaparcia ale jego kupiłam w niedzielę i dałam małej i na drugi dzień była kupka jego też mam podawać. W nocy strasznie ulewala w sumie wymiotowala musialam ja przebierać a zaraz idzie do kąpania bo cała sie lepi. Muszę podać zagęstnik do mleka bo do tamtego mleka dawałam i było ok. Teraz ani kaszki nie dawałam ani zagęstnika bo przeczuwałam że będą zaparcia ale niestety muszę podać. Eh tyle nerwów człowiek ma przez to wszystko że aż się odniechciewa wszystkiego.
 
Witajcie.
U nas ciężka nocka, synuś dużo się wiercił, aż o trzeciej wstałam, a on leży w poprzek łóżeczka. szok! Ma katarek, a zostaje dzisiaj z babcią i bardzo się boję. Opowiem wszystko po powrocie...
 
Aga ale nas trzymałaś w napięciu, chyba każda co chwilę sprawdzala czy już napisałaś.
Julka biedactwo nie wiadomo co z tyk synusiem a on jest ogólnie też marudek i ciągle trzeba go zabawiać? Może on też należy do High need baby, one tak często się budzą.
Ja mojej marudzie chcę dziś mocz zbadać bo szukam przyczyny tego zachowania. Wiem, że gdyby jakaś infekcja była to gorączkę by miała ale zbadam, coś trzeba robić...
 
Aga, mam nadzieje, ze z malutka bedzie lepiej. Byc moze to zaparcie meczylo..

Widze, ze nocki ciezkie dzis.. U nas tez tak sobie. Oczywiscie sie obudzil po pol godz snu wieczorem i zasnal dopiero po paru godzinach po polnocy. Ale zasnal to spal do 8. No i znowu musialam spiocha na sniadanie budzic. A w zasadzie obu..
Wczoraj czulam sie fatalnie, mialam koszmarny bol glowy i bylam tak oslabiona, ze tylko wyczekiwalam na drzemke malego, by samej moj sie zdrzemnac. Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej.

Milego dnia!
 
Hej dziewuszki :)

1479732445-uyweak.jpeg

My sie przygotowaliśmy na zimę a tu prawie jesień [emoji3] nic - piękna pogoda, trzeba korzystać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale.super zestaw, fajnie zimowo wygląda:) a co w tym zestawie było? Bo widzę że rękawiczki do budki pasują;) i ta kołderka fajna cieplutka.

Dziewczyny z innej beczki. Od 2 miesięcy nie karmie piersią a od dwóch czy nawet 3 tygodni mam plamienia takie brązowe :( i codziennie bez przerwy.. Czy któraś z was tak ma, miała?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak miałam. Ze dwa tyg miałam takie plamienia, trochę brązowych i trochę czerwonych. Potem przeszło na jakieś 2 tyg a potem dostałam pierwszy po porodzie okres. Ja nadal karmię piersią.

Jak w ogóle wasze wozkowe wybory? Ja jestem bardzo zadowolona. Prawdziwa terenówka, dobrze tylko, że nie muszę go po schodach dźwigać

U mnie wybór trafiony, aczkolwiek teraz myślę że niepotrzebnie tak się tym wózkiem przejmowałam bo chyba każdy byłby dobry, wózek to wózek:p jedynie co to hamulec się zacina więc przestałam go używać, ale o tym czytałam opinie na necie że tak się dzieje w tym modelu. Reklamować mi się nie chce :p mam bebetto holand.

Dziewczyny a więc tak. Wysiedzialam sie u lekarza ponad godzinę. Lekarka powiedziała żeby nie zmieniać mleka bo mała już nie chcę tamtego (próbowałam bo mialam jeszcze pół puszki Nutramigenu) bo to jest słodsze wiec pies mydło zjadł[emoji58] kazała wprowadzać zupki - warzywa bo one mają dużo błonnika. Soczki a potem owoce i to w miarę szybko. Mamy syrop lactulosum na zaparcia ale jego kupiłam w niedzielę i dałam małej i na drugi dzień była kupka jego też mam podawać. W nocy strasznie ulewala w sumie wymiotowala musialam ja przebierać a zaraz idzie do kąpania bo cała sie lepi. Muszę podać zagęstnik do mleka bo do tamtego mleka dawałam i było ok. Teraz ani kaszki nie dawałam ani zagęstnika bo przeczuwałam że będą zaparcia ale niestety muszę podać. Eh tyle nerwów człowiek ma przez to wszystko że aż się odniechciewa wszystkiego.

Aga trzymam kciuki żeby te rady pomogły. No ja też z małą po lekarzach latam, ech no ale cóż zrobić.

Witajcie.
U nas ciężka nocka, synuś dużo się wiercił, aż o trzeciej wstałam, a on leży w poprzek łóżeczka. szok! Ma katarek, a zostaje dzisiaj z babcią i bardzo się boję. Opowiem wszystko po powrocie...

Hihi to widzę że się tak odkręca jak moja :) ale przez sen jej się jeszcze nigdy nie zdarzyło.

Co do mycia włosów chyba faktycznie nie lubi tego polewania kubkiem hmmm. Bo wczesniej robiłam tak jak wy, po prostu tą wodą z kąpieli przemywałam. Ale zaczęła jej się łuszczyć skóra, bałam się że to się przerodzi w ciemieniuchę i dlatego kupiłam szampon na ciemieniuchę i zaczęłam świeżą wodą spłukiwać. Ale problemy minęły więc spróbuję wrócić do starej metody i zobaczymy. Dzięki za rady :)
 
reklama
Witam mamusie,
Czytam was na bieżąco, ale nie udzielam się bo kazdy mnie ignorowal..
Dzisiaj jednak mam chwile to postanowiłam napisać.
Lillylove cudny zestaw. Elodie?
Aga oby malenstwu przeszło.. Serce się kraje jak patrzysz jak dziecko się męczy..
Wszystkim wspolczuje nieprzespanych nocy..
Jezeli chodzi o ząbki u nas tez chyba się zaczęło:(
Za 7 dni konczymy 5 miesięcy,pisalam kiedys ze rozszerzalam diete d9sc szybko, a przynajmniej probowalam.. Mala jest jednak uparta i odpuscilam. Najbardziej uwielbia cyca i koniec. Nawet smoczek jest be.. Aczkolwiek od tygodnia probujemy pomalutku bo 1 grudnia wracam do pracy normalnie na 8 godzin plus godzina dojazdu w obie strony.. No i zaczelam na nowo od kaszki,co jej posmakowalo. Pozniej dostala soczek z jablek i marchewki rozcienczony z woda i tez w miare jej smakowal.. Pobila jednak wszystkich kiedy moj syn jadl kasze manne na mleku z bananem .. Tak sie darla jak widziala jak je ze dalam jej sprobowac.. Posmakowalo jej strasznie i bie bylo nic ;) gryziemy flipsy, oprocz tego lyzeczka rosolu ostatnio poszla. Malej nic nie jest,brzuszek nie boli, a jednak do usypiania tylko piers.. Mimo ze nie jest głodna to musi..
I mam ogromny problem i placze po nocach ,ale mala od stycznia idzie do zlobka.. ;( chociaz jak dlugo bede mogla to bedziemy z mezem pracowac na zmiany i wymieniac sie nia. Bede to ciagnela ile bede mogla..
Strasznie sie rozpisalam. Przepraszam ale wypada mi z glowy zawsze co mialam do kogo napisac a korzystam z telefonu..
Pozdrawiam. :)


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry