reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej. My w domu już od piątku :-) :).Bardzo się z tego cieszę bo nie ma jak to w domu. Nierozpakowanym życze pomyślnego rozwiązania. A my tymczasem uczymy się wszystkiego w czwórkę. Nie jest źle. Mały śpi, brodawki spoko a i po nacięciu i szyciu zaczynam powoli siadać. Dziewczyny mam pytanie po ilu dniach szłyście z maluchami na spacer?
 
reklama
Hej. My w domu już od piątku :-) :).Bardzo się z tego cieszę bo nie ma jak to w domu. Nierozpakowanym życze pomyślnego rozwiązania. A my tymczasem uczymy się wszystkiego w czwórkę. Nie jest źle. Mały śpi, brodawki spoko a i po nacięciu i szyciu zaczynam powoli siadać. Dziewczyny mam pytanie po ilu dniach szłyście z maluchami na spacer?
Po 7 dniach
 
Hej. My w domu już od piątku :-) :).Bardzo się z tego cieszę bo nie ma jak to w domu. Nierozpakowanym życze pomyślnego rozwiązania. A my tymczasem uczymy się wszystkiego w czwórkę. Nie jest źle. Mały śpi, brodawki spoko a i po nacięciu i szyciu zaczynam powoli siadać. Dziewczyny mam pytanie po ilu dniach szłyście z maluchami na spacer?
Ja w 3 dobie juz spacerowalam z mała

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O dzięki Aga30+ i Kaskaw, ja właśnie rozważam spacer jutro lub we wtorek. Zobaczymy jaka będzie pogoda, żeby nie padało.
 
Ja byłam po cc i dopiero jak przestał boleć mnie brzuch zaczęłam spacery wiec jak pisałam wyżej w 7 dobie. [emoji18]
 
Mi na szkole rodzenia pielegniarka noworodkowa powiedziala ze jak jest taka pogoda i lato to mozna juz w 3 dobie wystawic w wozeczku na dwor
 
Julka, napisałam elaborat, ale skasowałam. Muszę ochłonąć i może na chłodno coś napiszę, bo teraz to chyba ani ładu ani składu...
Głowa mnie od wszystkiego boli, brzuch to masakra. Obym nie urodziła tej nocy, bo ani mi się widzi go budzić w nocy i z nim gdziekolwiek jechać... :(
 
My na spacer po 2 dniach wyszliśmy ...tyle że mała miała już 2 tyg.
Kiedyś lekarz mi powiedział -że nie ma na co czekać ,jest ładnie od razu spacer tyle że nie miedzy ludzi a w ustronne miejsca... W nowym tygodniu SZCZĘŚLIWYCH PORODÓW !!!!
 
reklama
Ja już chcę urodzić. Mam dość. A męża to już całkiem... nie wiem czy to moja wina i hormonów czy on serio przesadza, ale jeszcze trochę i się załamię chyba...

Jestem z Toba. chyba wszystko na raz, dzis tez juz moje nerwy osiągnęły punkt kulminacyjny. oby jak najszybciej urodzic i skończyc burze hormonów. Trzymaj sie
 
Do góry