reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Gwiazda super że do domku!!!

Fazerkamm jak dobrze że u Ciebie już pod wszystkim i że tak dobrze przez to przeszłaś. Cieszę się!

Doris trzymam kciuki!

Ja zabaweczek żadnych nie kupowałam, już bez nich lista wyprawkowa była dłuuuuga i wyczerpująca finansowo :p zostawiam kwestię zabawek na ewentualne prezenciki ;) karuzelkę już właśnie kuzynka się zadeklarowała że kupi:)
 
reklama
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM - ZAZDROSZCZĘ!!!


DZIEWCZYNY CZY KTÓRAŚ Z WAS MA TERMIN NA DRUGA POŁOWE LIPCA CZY TYLKO JA TAKA NA OSTATKACH, WCZORAJ KOSIŁAM TRAWE WYKORZYSTAŁAM TARZANA I CO I NIC :((( JEDYNIE CODZIENNIE PODBRZUSZE MNIE BOLI, PO WIZYCIE SZYJKA DLUGA ZAMKNIETA JEDYNIE MŁODY GŁOWKĄ NAPIERA.. JAK DO 20 NIE URODZE TO 25 MAM SIE WSTAWIĆ W SZPITALU NA WYWOLANIE I JUZ MI SIE BECZEĆ CHCE..

Olcia-Ja mam na 21. I wszystko wskazuje że poczekam do końca. Nawet na ost wizycie ginekolog dal mi już termin 19.07.na kolejną wizytę. Zazartowalam, ze już nie będzie potrzeby, on że jeszcze małej tak szybko nie zobaczę:(
dobrze wiedzieć,ze jeszcze jakieś lipcoweczki zostają:D
sprawdzę Wasze sposoby ;) może jednak uda się do połowy lipca urodzić!bo sierpień mi się nie widzi :p
 
Gwiazda super że do domku!!!

Fazerkamm jak dobrze że u Ciebie już pod wszystkim i że tak dobrze przez to przeszłaś. Cieszę się!

Doris trzymam kciuki!

Ja zabaweczek żadnych nie kupowałam, już bez nich lista wyprawkowa była dłuuuuga i wyczerpująca finansowo :p zostawiam kwestię zabawek na ewentualne prezenciki ;) karuzelkę już właśnie kuzynka się zadeklarowała że kupi:)
to ja tak samo, z zabawek nic, bo wiem, że będą przychodzić goście na karuzelkę jesy czas
pomogła Ci maslanka?
 
Olcia-Ja mam na 21. I wszystko wskazuje że poczekam do końca. Nawet na ost wizycie ginekolog dal mi już termin 19.07.na kolejną wizytę. Zazartowalam, ze już nie będzie potrzeby, on że jeszcze małej tak szybko nie zobaczę:(
dobrze wiedzieć,ze jeszcze jakieś lipcoweczki zostają:D
sprawdzę Wasze sposoby ;) może jednak uda się do połowy lipca urodzić!bo sierpień mi się nie widzi :p


a po jakim czasie u Ciebie w szpitalu wywołują? bo ja mam termin na 20.07 ale wywoływac beda 26.07 tylko znow przeraża mnie fakt ze musze isc do szpitala 25.07 i juz bede lezała na porodówce i znow na psychike bedzie mi siadać jak kobiety sie "wydzieraja" przy porodzie.. A ile waży Twoje maleństwo? Bo moje w 37tyg ciazy 3270..
 
Ja tez mam termin na druga polowe lipca. Tydzień tenu na wizycie maly byl nisko ale rozwarcia nie bylo, w pon na ktg żadnych konkretnych skurczy takze mysle ze i ja sobie poczekam :) o co chodzi.z tymi.fryzjerami przed porodem? :) bo juz ktoras pisze o tym :) ja to.byle jak zwiazane wlosy a ostatnio farbowalam sie 3 miesuace tenu :p dobrze ze na podobny kolor do naturalnego bo odrostow nie mam.
Zjadlam jagody,podobno zatrzymują buegunke. Poki co az 40 minut nie byłam w wc, jestem glodna ale boje sie cokolwiek jeść. Chyba narazie sie z tym wstrzymam. Maz skonczy prace za jakies 2-3 godziny to moze jakos ogarnie cokolwiek bo ja to.ledwo z tego zmeczenia reke podnosze. Nie nadaje sie do funkcjonowania dzis ;) jutro wejde w 38 tydzien, takze juz jesten spokojna nawet jakby wyszlo ze musze rodzic sn
 
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to za tydzien o tej porze pewnie już będę dochodzić do siebie po cc... jejku jak to szybko zleciało!!

Podobnie jak większość z was dziś niewiele spałam...

Do tego mały miał lenia wczoraj i tak mało energicznie się ruszał, więc ja oczywiście zaczęłam świrować i czytać różne historie w internecie. Synek pewnie też wnerwiony dziś, bo ciągle go szturcham od wczoraj. Oczywiście rusza się, grzebie gdzieś przy kroczu, przeciąga się, ale chyba troche zmienił pozycję po prostu.. Cały czas obserwuję ruchy.

Mam pytanie do dziewczyn po porodach.
Jak brzuch wygląda po porodzie? Tzn. czy dalej jest powiększony jak w ciąży, czy zmniejsza się? Zastanawiam się jakie sobie ciuchy przygotować na wyjście i czy spodnie ciążowe mi z tyłka nie zlecą. :confused2:
 
a ja sobie ponarzekam że dziś mnie pioruńsko kregosłup boli i to nie tak jednostajnie a takim bólem pulsującym, jakby mi ktos tam gwoździe przybijał
 
Flammie ja proponuje cos luznego zeby nie ocieralo o rane po cc. Ja przygotuje mezowi sukienke luzna albo ewentualnie spodenki ciazowe.
Iwona współczuje, moze zle spalas? Kapiel zeby rozluznic miesnie? Ewentualnie masaz meza, tylko wiem ze twoj w trasie to pewnie na weekend dopiero bedzie?
 
reklama
Flammie ja proponuje cos luznego zeby nie ocieralo o rane po cc. Ja przygotuje mezowi sukienke luzna albo ewentualnie spodenki ciazowe.
Iwona współczuje, moze zle spalas? Kapiel zeby rozluznic miesnie? Ewentualnie masaz meza, tylko wiem ze twoj w trasie to pewnie na weekend dopiero bedzie?
podobno ma zamiar dziś przyjechać mecz obejrzeć chocby miał jechac taksówką przez pół POlski:) spałam? wcale:) taka dziś noc, chodziłam co pół godziny do łazienki na psiknięcie bo cięzko to nazwać czymś innym.
Hmm Twój mąz lubi chodzić w takich rzeczach?:p
 
Do góry