reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam
a ja się dzisiaj zabrałam za mycie okien zostało mi jedno mam nadzieję że mąż nie zauważy jest duża szansa bo firanek nie zmieniałam bo ostatnio tylko wzięłam firanki przeprałam bo myślałam że nie będę mieć siły na mycie okien
drzwi też pomyte
u Majki jest koleżanka jak pójdzie to zabierzemy się za porządki u Majki w pokoju

na wigilię wychodzę i w drugi dzień świąt mamy iść do szwagierki na obiad
jedynie będę musiała coś zrobić na pierwszy dzień świąt mężowi bo on ryby nie jada
no i dla mnie rybkę nasmażyć i ciasto upiec
 
reklama
Dziękuję wszystkim za wsparcie ;) wzięłam apap i trochę ulzylo ;) zaraz jadę do rodzinnego po ta zgodę a jutro dentysto witaj ;) A już mi podnieśli ciśnienie bo powiedziałam ze 150 zł za prywatna wizytę to nie są pieniądze .Jak myślicie powiedziałam coś złego ? wydaje mi się ze nie bo zdrowie moje i dziecka jest ważniejsze niż 150 zł tym bardziej ze wcześniej nie wydałam ani grosza . Jak myślicie źle powiedziałam ?
 
Dornia to może zacznij coś łykać. A kwas foliowy to już w ogóle obowiązkowo.

Iwonaimaja słyszałam, że w ciąży nie powinno się myć okien. Ale nie wiem czy jest to tylko przesąd, czy faktycznie może to wywołać poronienie. Wie któraś coś na ten temat?
 
Dornia kwas foliowy obowiązkowo ! Kto ci tak ciśn. podniósł Gwiazda? 150zł to twój spokój psychiczny,ból źle na każdego działa...
Teraz to bedzie wysyp prenatalnych...te tyg nadchodzą ...
 
No chyba będę musiała sobie jakieś kupić, wydawało mi się że dość dobrze się odżywiam. A na temat okien to prawda nie powinno się myć jak leżałam na patologi z córką dawno temu :) w ciągu tygodnia 3 kobiety poroniły wszystkie myły okna też okres przedświąteczny, same nie mówiły że to na pewno przez okna lekarze też za bardzo nie powiedzieli że to na pewno przez mycie ale coś w tym musi być, ogólnie rąk do góry nie można podnosić za bardzo a czemu to nie wiem.
 
Venicee, a to będziesz miała śliczną, nową kabinę! U mnie też by się przydała :-p Ślicznie, świątecznie - mnie się podoba :tak:
Anulka, zaciskam kciuki!!! Napisz po wizycie szybciutko!
Agunia, to Twój Synuś w avatarze? :happy: Też coś takiego słyszałam, ale że pod koniec ciąży mycie okien może wywołać skurcze.
Gwiazda, dobrze. A komu tak powiedziałaś??
Iwonaimaja, fajnie, że będziesz z mężem :tak:
Dornia, ja też kwas biorę, sama, bo lekarz nic nie mówił. Witamin jeszcze nie zalecił, pewnie chce zobaczyć wyniki badań.

A ja wczoraj wykałaczką rozwaliłam sobie dziąsło, aż mi krew poszła i boli przy jedzeniu. Czym można przepłukać?? Dentosept??
 
reklama
Do góry