reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć.
Karolina współczuję Ci.
Ja siedzę i wpierdzielam. Wpierdzielam i siedzę.
Rodzinie mąż chce żebyśmy powiedzieli na wigilię, że taki niby prezent. Ale w pracy co niektóre fajniejsze wiedzą. Teraz np w kuchni " ty a co ty taka zmęczona jestes? Kawy nie pijesz... w ciąży jesteś? Gadaj! ''
Nie mam poker fejs to to ze mnie wyciagnely i ochrzanily czemu wczesniej nie powiedziałam. Ale przecież u lekarza nie byłam jeszcze. Ale było śmiechu
 
Dziewczyny jak ja was czytam z tym ogórkiem to czuje się dziwnie bo ja nir mam żadnych zachcianek a najlepiej to bym nie jadła jak bym mogła ale mnie pilnują ;) pewnie to przez to przeziębienie
 
Karolina wspolczuje.. Trzymaj sie!
Ruda i Jolcia mamy juz tak maja..
Venice to prawda ci sie ma stac to sie i tak stanie, ja sie ciesze ze tu jestem bo przez te bardzo przykre straty innych dziewczyn jeszcze bardziej doceniam jakie mam szczescie ze wszystko w porzadku.
Jolcia a w jakim wieku twoja Amelka ? Moja ma juz 2lata i 9msc i juz potrafi sie bawic dlugo sama ale wczesniej tez byla uwieszona na mamie. Teraz jest tatusiowa, jak maz wroci z pracy to jest jego zmiana i nie daje mu spokoju a ja korzystam i odpoczywam :)
Mamawiki daj znac czy ktoras sie domysli.
Widze ze pasztet z ogorkem musi byc, ja tez uwielbiam.. Zwlaszcza teraz w ciazy..

My jeszcze prawie nikomu nie powiedzielismy ale w sumie mamy latwiej bo w Kanadzie mam tylko ciocie i kuzyna z zona.
Ciocia jak druga mama i jak u niej bylam dwa tygodnie temu i powiedzialam ze lecimy na wakacje na nowy rok to sie na mnie popatrzala i mowi - w ciazy ? Az buzie otworzylam ze zdziwienia..
No i moja najlepsza przyjaciolka wie, razem sie staralysmy dlugi czas i jak sie spotkalysmy to wyszlo ze obydwie w ciazy tylko jej ciaza 2msc starsza.
 
Heheh i tak juz sobie nas wyobrazam im starsze będą ciaze tym częściej będziemy gadac o jedzeniu :D :D :D mi sasiadka oliwki własnej roboty przyniosła to siedze teraz i sie zajadam bo sa fajnie slone a jako jazde na slone mam :)
 
reklama
Do góry