reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Karolina trzymaj się

Venicce nieustannie trzymam kciuki, żeby już dobrze było. Uważaj na Was :)

My też milczymy na temat ciąży :zawstydzona/y:Samo wyjdzie na jaw. Zupełnie inaczej podchodzę do tego niż w poprzednich ciążach.

Kciuki mocne za wizyty&&&&&
 
reklama
Przeczytałam wszystkie zakegłości....

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

Karolina.w22 - bardzo współczuję...

Chorym dużo zdrowia.

Ja dziś od rana wymiotuje... zjadłam coś aby łatwiej było... do tego głowa boli i mam zawroty... na szczęście Ami super grzeczna bawi się pięknie :)

Co do 'ujawnienia' ciąży to my już jutro informujemy rodziców jednych i drugich... w ciąży z Ami chcieliśmy trochę później o tym powiedzieć, a moja Mama jak mnie zobaczyła to mówi "Joluś jesteś w ciąży, gratuluję" w szoku byłam nie mam pojęcia skąd wiedziała, tłumaczy się, że to czuła. Jutro wyjeżdzamy do rodziców dlatego im powiemy bo jak będę biegać non stop do kibleka i non stop spać to na pewno się zorientują.

Pozdrawiam Was i miłego dnia życzę :)

Moja mama też powiedziała, że to czuła :)
 
hej
Karolina bardzo mocno cię tulę .
Dziękuję ! wszystkim które mnie dopingują! bardzo to miłe !
Fazerka no mnie syf jedzeniowy w głowie coś siedzi ,ostatnio jadłam a jak smakowało !!! heheh
Dominika współczuje atrakcji .....niezbyt to miłe .
Madziolina no widze że doczekać się nie mozesz :D a l4 ci w głowie wogóle?
Iwona jak czujesz że lepiej tu nie być i nie czytać wiadomo każdy zrozumie...Dużo przeżyłaś złego ...Wiadomo lepiej byc spokojnym i nie nakręcać się...
Malinka kciuki masz :D
Błękitna ja tak nie myślę że pechowe to forum ..czemu? po prostu coma być to będzie nieważne czy coś czytam cz gdzieś piszę..
Gwiazda zdrowia !
Ja tam mam inne podejście ,ale to może dlatego że dzieci już mam.Napewno co innego jak jest walka z 1 czy 2 dziecko...
Lubię tu być ..Wiadomo że bardzo źle się czyta i odbiera niepowodzenia i porażki ciążowe.Ja podchodze do tego że nic bez powodu się nie dzieje ,natura wie co robi. Myślę że czytanie tutaj nie tylko o radości nie zmieni nic u mnie bo co ma być to będzie ! Wida c po prostu jak my kobiety jesteśmy słabsze ,jak wpływa jakość żywności i nasz tryb na ciąże...noi te syfne jedzenie...Mi pisanie pomaga czy jest źle czy nie....
 
Narazie l4 nie, na pawno do konca 12 tyg chyba ze bedzie trzeba. Niedawno wrocilam do pracy po macierzynskim i zwolnieniach i musze troche popracowac.
Spiaca jestem.
 
AguniaGR- my jestesmy z Ami cały dzień same... od dosłownie kilku dni potrafi się chwilkę zabawić sama, ale nie trwa to zbyt długo... ale dla mnie nawet takie 15 minut poleżenia to dużo! bo dziś czuję się jakby czołg po mnie przejechał :| Ami generalnie ma cały czas "mamusia".

Ruda- mamy chyba tak mają, że to czują :-). Choć jak do mnie przyjechała moja przyjaciółka to też wyczułam, że jest w ciąży :) też była w szoku, że to wyczułam bo były to początki i jeszcze nikomu nie mówili ;) śmieje się ze mnie, że czarownica jestem ;)
 
kupiłam pasztet i dzisiaj kanapki z pasztetem i ogórkiem kiszonym ;)

co do mówienia o ciąży to cała rodzina już wie ja wierzę że będzie dobrze musi być

Karolina mam znajomą co dwa razy poroniła a teraz ma dwie córki więc następnym razem na pewno będzie wszystko dobrze
 
Iwonaimaja to beda pyszne kanapki jak u mnie :) ja dzis zrobiłam jedna z pasztetem a druga z szynka zaczęłam od tej pasztetem a potem z tej drugiej zdjęłam szynkę i przerabiałam na taka sama także fazę mamy podobno Haga a zawsze myślałam ze w ciąży to będę tak super sie odżywiać!
 
reklama
Do góry