reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witaj Migotka! Blada kreska była i u mnie kilka dni temu choć jak juz pisałam wcześniej test z krwi potwierdził w 100% ciąże. A jak się czujesz? Masz jakieś inne objawy? Np większe piersi?

Miałam robić test dzisiaj rano, ale nie wytrzymałam i zrobiłam wieczorem. Cały dzień dużo piłam i materiał do badań był dość rozcieńczony. Mam nadzieję, że rano kreska byłaby ciemniejsza. Poczekam jeszcze z tydzień ze zrobieniem bety z krwi. Nie mam żadnych objawów właściwie, piersi też nie urosły. Ale zamierzam spokojnie czekać. Cztery miesiące temu latałam jak z pieprzem do lekarza, na badania, a później i tak okazało się jak się okazało. Do lekarza zamierzam dopiero pójść w siódmym tygodniu najwcześniej, gdy już powinno być serduszko.
 
reklama
Na bete to nie musisz czekać ani chwil mi test z moczu nie pokazywał nic a beta potwierdzała ciąże w 100% bo te testy z krwi sa dużo lepsze i szybciej można je robić!
 
Beta wykrywa ciążę juz w kilka dni po zagnieżdżeniu zarodka. A w 7 tygodniu nie ma sensu juz bety robić bo to badanie robi się tak do 5-6 tygodnia, aby potwierdzić ciążę i sprawdzić czy prawidłowo rośnie beta.
 
Czesc dziewczyny :) Jak się czujecie w ten brzydki dzień.

Ja wczoraj o 24 obudziłam sie i poszłam zjeść parówke haha :p taka głodna byłam ze nie wytrzymałabym do rana :-)
 
Haha Angela niezle z tym nocnym jedzeniem :) ale powiem Ci, ze ja ostatnio tez mam często ochotę na parówki choć wiem, ze super zdrowe to one nie są, kupuje chociaż te które maja 93% mięsa. A brzydki dzień mija mi całkiem przyjemnie :) fajnie jest nie chodzić do pracy [emoji6]
 
No gorzej było dziś rano jak waga pokazala +1 kg :-):-)
MalinowaMarta zazdroszczę ci :) też bym posiedziała już w domu :)
Musze pogadać o L4 z ginekologiem na nastepnej wizycie ;)
 
No nie nie mówicie tak....Ja siedzę w robocie, telefony się dziś urywają, milion maili.... A pracować będę do końca stycznia, zakładając, że będę sie dobrze czuła.....
 
reklama
Do góry